Turniej o Puchar Wójta Gminy Chorkówka.

• autor: Limbo, 2011-06-29 20:45

Niedzielny turniej, jak co roku, jest pokazem siły drużyn z naszej gminy i nawet spekulacje na temat osłabień poszczególnych ekip  w okresie wakacyjnym tego nie zmienią. Każdemu z dziewięciu zespołów, które zmierzą się w szrankach, równie mocno zależy, aby znaleźć się na najwyższym stopniu podium. Gwarantuje to nagrody rzeczowe dla klubu, ale przede wszystkim prestiż, który można zyskać tylko po konfrontacji z najbliższymi sąsiadami.

Więcej w rozwinięciu.

Składy grup przedstawiają się następująco:

Gr. A:  Victoria Kobylany,    Błękitni Żeglce,    Nafta Chorkówka

Gr. B:  Orzeł Faliszówka,    Polonia Kopytowa,    Nafciarz Bóbrka

Gr. C:  Sparta Draganowa,    Tęcza Zręcin,    Jasiołka Świerzowa

Zręciński zespół zagra w najbardziej wyrównanej grupie, z której każdy może wyjść. Ciekawie zapowiada się rywalizacja w Grupie B, gdzie zmierzą się sąsiedzi zza miedzy - Polonia i Orzeł.

Zwycięzcy poszczególnych grup wejdą do strefy medalowej i zagrają ze sobą w systemie "każdy z każdym". Pozostałe lokaty zostaną wyliczone na podstawie zdobytych punktów oraz bramek.