Weekendowe sparingi

• autor: Ziko1991, 2011-08-01 14:09

W  miniony weekend rozegrano tylko 6 sparingów z 11  zaplanowanych. Powodem odwołanych sparingów były fatalne warunki atmosferyczne. Padający deszcz sprawił , że prawie wszystkie sparingi sobotnie zostały odwołane. Zagrały tylko drużyny : Kombornii, Łężyn, Rogów i Nowego Żmigrodu. W niedzielę swoje sparingi rozegrały Zamczysko Mrukowa i Orzeł Lubla. Więcej w rozwinięciu ...

Jak dobrze wiemy zaplanowany sparing Tęczy w Klimkówce również nie doszedł do skutku , ponieważ na stadionie Karpat zalegała duża ilość wody. Mecz został przełożony na wtorek na 18.30 , jednak nie wiemy czy dojdzie on do skutku, ponieważ warunki pogodowe się nie poprawiają i nadal pada deszcz. Jeżeli dotrą do nas informacje na temat stanu boiska w Klimkówce od razu o tym poinformujemy .

Ale nie tylko stadion w Klimkówce nie nadawał się do gry. Odwołano sparingi w Świerzowej (mecz z OKS-em), w Głowience (mecz z juniorami Karpat), w Jedliczu (mecz z Ostoją) oraz w Nienaszowie gdzie Tempo miało podejmować Jasielski Sobniów.

Wracając do innych spotkań sparingowych , w czwartek Tempo Nienaszów pokonał 5-2 Zamczysko Mrukową a w piątek Orzeł Lubla rozgromił Orlew Suchodół aż 10-2.

Wyniki meczów sparingowych :

Nurt Potok 3-13 Polonia Kopytowa

Czwartek

Tempo Nienaszów 5-2 Zamczysko Mrukowa (K.Kiełtyka 2, Książkiewicz, Klich, Sarna - Bobula, Kmiecik)

Orzeł Lubla 10-2 Orlew Suchodół (Majewski 6, Czernicki 3, Lorenc)

Nafta Jedlicze - Ostoja Kołaczyce odwołany

Karpaty Klimkówka - Tęcza Zręcin odwołany

Przełęcz Dukla 5-1 Wisłoka Nowy Żmigród (Stopa)

Jasiołka Świerzowa - OKS Markiewicza odwołany

LKS Głowienka - Karpaty Krosno(juniorzy) odwołany

Tempo Nienaszów - OKS Sobniów Jasło odwołany

Dwór Kombornia 9-1 Wisłok Krościenko Wyżne (Krauz 5, M.Kłapkowski 3, D.Surmacz)