Wysokie zwycięstwo w Świerzowej

• autor: Ziko1991, 2011-08-04 23:44

Tęcza Zręcin w derbowym sparingu pokonała Jasiołkę  na jej boisku 6-2. Bramki dla Tęczy zdobyli : Dranka 4, Kut, Damian Żołna. Więcej o meczu w rozwinięciu newsa...

Jasiołka Świerzowa 2-6 Tęcza Zręcin

Bramki : Konrad Dranka x4, Bartosz Kut oraz Damian Żołna.

Tęcza : Stojak - Waliszko, Słota, Gruszka, Jasłowski - Damian Żołna, Bracławicz, Kustra, Foremny - Dranka, Widziszewski oraz Bałuka, Limberger, Michał Żołna, Woźniak, Sikora , Kut.

Tęcza po remisie w Klimkówce, tym razem sięgnęła po pewne i wysokie zwycięstwo nad swoim rywalem. Od początku spotkania Tęcza miała zdecydowaną przewagę i kontrolowała przebieg spotkania. Trener Sikora dał odpocząć kilku zawodnikom , którzy grali w środę w Klimkówce. Bałuka, Limberger, Sikora, Kut weszli na boisko dopiero w drugiej połowie. Od początku w wyjściowym składzie zagrało aż 5 juniorów (Waliszko, Bracławicz, Kustra, Stojak i Widziszewski) . W porównaniu do środowego meczu w Klimkówce zabrakło Wąchały, Ćwiąkały i Wojtka Żołny który nabawił się drobnej kontuzji w meczu z Karpatami. W bramce staną junior Stojak, co sprawiło , że Krystian Słota mógł zagrać na swojej nominalnej pozycji - obronie. 4 bramki zdobył powracający Konrad Dranka, po jednej dołożyli Damian Żołna który pięknym strzałem głową zdobył bramkę oraz Bartosz Kut .

Kolejny sparing drużyna Tęczy rozegra w piątek o godzinie 18.00 ze spadkowiczem z V ligi - Piastem Miejsce Piastowe. Zbiórka w szatni o godzinie 17.00.