Podsumowanie okresu przygotowawczego

• autor: Ziko1991, 2011-08-11 09:03

W rozwinięciu newsa krótkie podsumowanie okresu przygotowawczego oraz rozegranych sparingów....

Zawodnicy Tęczy po zakończeniu poprzedniego sezonu mieli tylko tydzień przerwy. Po tym tygodniu treningi prowadzone przez nowego trenera odbywały się trzy razy w tygodniu. Oprócz treningów zawodnicy Tęczy udali się na 3-dniowy obóz do Tylawy i rozegrali aż 8 sparingów. Cztery z nich Tęcza wygrała (z juniorami Tęczy, z Nafciarzem, z Jasiołką i z Victorią) , dwa zremisowała ( z Karpatami i z Piastem) oraz dwa przegrała (z Zorzą i z Haczovią). Jak widzimy bilans jest na plus i mamy nadzieję , że dobre wyniki z meczów sparingowych przełożą się na grę w lidze , która rusza już w najbliższą niedzielę. Naszym rywalem będzie sąsiad z za miedzy - Orzeł Faliszówka  z którym w poprzedniej rundzie wysoko wygraliśmy na własnym boisku 8-0. Ale wracając do meczów sparingowych do trener Sikora dał możliwość gry juniorom a nawet trampkarzom. W drużynie seniorskiej zagrali juniorzy którzy mają już za sobą debiuty ligowe : Kuba Widziszewski i Damian Bracławicz oraz debiutanci : Daniel Kustra, Bartosz Waliszko, Sebastian Dubiel, Grzegorz Stojak, Jarek Pełdiak . Miejmy nadzieję , że ci młodzi zawodnicy w razie konieczności staną na wysokości i w razie potrzeby zastąpią starszych kolegów.

Mecze sparingowe :

Tęcza Zręcin 5-3 Tęcza Zręcin juniorzy (Gruszka, Wąchała 3, D.Żołna - Kustra, Bałuka, Widziszewski)

Zorza 03 Łubienko 2-1 Tęcza Zręcin (Wąchała)

Nafciarz Bóbrka 0-5 Tęcza Zręcin (Tito 2, Limberger, Kut, M.Żołna)

Haczovia Haczów 2-1 Tęcza Zręcin (Ł.Wilk)

Karpaty Klimkówka 2-2 Tęcza Zręcin (Kustra 2)

Jasiołka Świerzowa 2-6 Tęcza Zręcin (Dranka 4, Kut, D.Żołna)

Piast Miejsce Piastowe 4-4 Tęcza Zręcin (Tito 2, Sikora, Dranka)

Victoria Dobieszyn 1-3 Tęcza Zręcin (Dranka 2, Longawa)

Jak widzimy Tęcza poza sparingiem z juniorami , wszystkie spotkania sparingowe rozegrała na wyjeździe. Cieszą wysokie zwycięstwa z Nafciarzem , Jasiołką i wzmocnioną Victorią Dobieszyn. Warto też wspomnieć o remisach ze spadkowiczem z V ligi - Piastem Miejsce Piastowe (4-4) i z solidnym zespołem Karpat (2-2). Pechowe porażki w Łubienku , gdzie mecz był rozgrywany w ciężkich warunkach i w Haczowie.

Najlepsi strzelcy z meczów sparingowych :

Konrad Dranka - 7

Damian Wąchała - 4