V kolejka za nami

• autor: Ziko1991, 2011-09-14 14:12

W rozwinięciu podsumowanie 5 kolejki która odbyła się w ostatnią niedzielę ...

V kolejka :

Sobniów Jasło - Zamczysko Mrukowa 1:0 (0:0)
Buba (49')

Markiewicza Krosno - Orzeł Faliszówka 4:2 (2:1)
Sico x3 (20', 27', 70'), Ciupka (48') - M.Waliszko (40' karny), D.Waliszko (70')

Dwór Kombornia - Burza Rogi 1:3 (1:1)
Kłapkowski (30') - Aszklar (1', 80'), Kochan (60')

Polonia Kopytowa - Wisłoka N.Żmigód 4:2 (1:2)
T.Munia x2 (62', 72'), W.Munia (30'), Tłuściak (90'+) - P.Stopa (30'), Kurczaba (40')

Tęcza Zręcin - Tempo Nienaszów 2:3 (1:0)
Wąchała x2 (8', 71') - Książkiewicz x3 (51', 59', 63')

Gaudium Łężyny - Ostoja Kołaczyce 3:3 (3:1)
Fortysek, Opałaka, Kurdziel - Kowalski x2, Szpak

LKS Głowienka - Victoria Kobylany 2:2 (1:1)
Biały x2 - Paluch x2

Pauza : Orzeł Lubla

Po raz kolejny doszło do kilku niespodzianek. Kraczący od zwycięstwa do zwycięstwa Dwór Kombornia przegrał na własnym boisku pierwsze spotkanie w tym sezonie. Pogromcą Dworu okazała się mocna jak się okazuje ekipa Burzy Rogów. Dwie bramki dla Burzy zdobył Aszklar i jedna dołożył Kochan. Honorowe trafienie dla gospodarzy tego spotkania zdobył Kłapkowski. Kolejną niespodzianką była porażka spadkowicza z V ligi - Wisłoki Nowy Żmigród, która ulegała w Kopytowej miejscowej Polonii 2-4. Drużyna Wisłoki jak widać przeżywa kryzys, bo po remisie w Zręcinie z nasza drużyną 2-2 przyszedł kolejny mecz bez zwycięstwa. W dodatku drużyna z Nowego Żmigrodu straciła na kilka tygodni swojego pierwszego bramkarza Mateusza Bazana który doznał kontuzji. Polonia po słabym meczu w Rogach i porażce 0-5 zrehabilitowała się w 100 % i sprawiła sporą niespodziankę. Słabo spisujące się w tym sezonie drużyny z Sobniowa i Mrukowej w tej kolejce zagrały razem. Po bramce Krzysztofa Buby Jaślanie wygrali pierwszy mecz w tym sezonie. Drużyna Zamczyska zaś jako jedyna drużyna w A klasie nie zdobyła nawet jednego punktu ! Victoria Kobylany w piątym meczu po raz czwarty zremisowała. Dwie bramki Wojciecha Białego pozwoliły wskoczyć Głowience na fotel wicelidera. Liderem zaś została drużyna OKS-u Markiewicza po zwycięstwie nad Orłem Faliszówką 4-2 . Mecz rozgrywany był na boisku ze sztuczną murawą. Hat-trick skompletował Robert Sico  a jedną bramkę dorzucił były Tęczowiec Michał Ciupka. Po ciekawym spotkaniu w Łężynach miejscowe Gaudium zremisowało z Ostoją Kołaczyce 3-3. Nasz najbliższy rywal z Kołaczyc jeszcze 15 minut przed końcem spotkania przegrywał dwiema bramkami, jednak walka do końca pozwoliła na wywiezienie jednego punktu z trudnego terenu. Gaudium jest jedyną drużyną która jeszcze nie przegrała w tym sezonie , ale podobnie jak drużyna Victorii cztery swoje spotkania kończyła remisem. Pauzowała drużyna Orła Lublii, która jednak rozegrała pożegnalny mecz Kazimierza Cyrulika.