II runda PP : Tęcza Zręcin - Start Rymanów

• autor: Ziko1991, 2011-09-20 10:04

Tęcza Zręcin w II rundzie Pucharu Polski na własnym boisku podejmie V-ligowy Start Rymanów . Początek spotkania o godzinie 16.00 . Więcej w rozwinięciu ...

TĘCZA ZRĘCIN - START RYMANÓW

G.16.00

Tęcza Zręcin dwa tygodnie temu wyeliminowana w I rundzie Zamczysko Odrzykoń wygrywając na wyjeździe 2-1. Teraz w II  rundzie nasz zespół trafił na V-ligowy Start Rymanów. Start w tym sezonie jest beniaminkiem klasy okręgowej i po 6 kolejkach zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 8 punktów. Nasz najbliższy rywal w ostatnią niedzielę przegrał na własnym boisku z Sanovią Lesko 0-1 tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Przed sezonem drużynę Startu wzmocnił z III-ligowej Unii Nowa Sarzyna - Piotr Reptak i z Klimkówki Sebastian Konderak. Odeszli zaś  Jakub Wojtoń do Klimkówki i Karol Ziajka do Karpat Krosno. Aktualnie najlepszym strzelcem Rymanowian jest Jakub Kilar który ma na swoim koncie 3 bramki. Tęcza Zręcin w niedzielę przywiozła cenny punkt z trudnego terenu w Kołaczycach. Aktualnie zajmujemy 12 miejsce z dorobkiem 6 punktów ale Puchar Polski to zupełnie inna bajka. Na pewno w spotkaniu ze Startem nie wystąpią kontuzjowani Wojtek Żołna oraz Łukasz Longawa. Reszta zawodników powinna być dostępna na środowe spotkanie. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 16.00. Mamy nadzieję , że nasz zespół postara się o niespodziankę z wyżej notowanym rywalem. Zapraszamy wszystkich kibiców  środę na zręciński stadion !

W innych spotkaniach II rundy Pucharu Polski :

Sparta Osobnica - Piast Miejsce Piastowe

LKS Głowienka - Przełom Besko