LKS Tęcza Zręcin - strona nieoficjalna

Aktualności

Tęcza w coraz gorszej sytuacji

• autor: Ziko1991, 2011-09-26 17:56

Tęcza Zręcin w tej kolejce z powodu pauzy miała wolne. Niestety drużyny które znajdowały się za nami w tabeli wygrały swoje mecze i mają tyle samo punktów co Tęcza.  Podsumowanie VII kolejki w rozwinięciu newsa...

1-3 M.Waliszko

W meczu na szczycie drużyna OKS-u Markiewicza doznała wysokiej porażki na własnym stadionie , przegrywając z Wisłoką Nowy Żmigród 0-4. Na początku spotkania Chopiak i Stachaczyński zdobyli bramki dla gości co ustawiło spotkanie. Nie pomogła nawet czerwona kartka dla Bazana w 25 minucie i rzut karny którego gospodarze nie wykorzystali. Wisłoka w drugiej połowie grała z kontry i dołożyła jeszcze dwie bramki autorstwa Stopy i wcześniej wprowadzonego Wierdaka. Wisłoka po tym zwycięstwie wróciła na fotel lidera.

Dotychczasowy lider z Rogów udał się do Jasła na spotkanie z miejscowym Sobniowem. Faworytem byli goście , ale już w 6 minucie Adrian Lis wyprowadził Sobniów na prowadzenie. Burza walczyła do końca i 15 minut przed końcem spotkania Kochan doprowadził do remisu. Ten remis spowodował , że Burza spadła na 2 miejsce w tabeli na rzecz Wisłoki Nowy Żmigród , ale przegrywa z nią tylko gorszym stosunkiem bramkowym.

Dwór Kombornia po dwóch dotkliwych porażkach z Burzą 1-3 i z Wisłoką 3-6 skromnie pokonała Orła Lublę. Zwycięską bramkę dla miejscowych zdobył w 20 minucie Surmacz. Zwycięstwo to pozwoliło piłkarzom z Kombornii wrócić na 3 miejsce w tabeli.

Do ciekawego spotkania doszło w Kopytowej, gdzie w spotkaniu dwóch beniaminków, miejscowa Polonia podejmowała Tempo Nienaszów. Na początku spotkania gościom dał prowadzenie Michał Krężel. Jednak zdecydowane ataki Polonii przyniosły skutek w postaci bramek : Wojciecha Muni, Tomka Muni i Piotra Tłuściaka. Wojciech Munia zdobył w tym sezonie swoja 6 bramkę i wraz z Pawłem Krauzem jest najlepszym strzelcem A klasy.

Mistrzowie remisów - tak można powiedzieć o drużynie Victorii Kobylan. Victoria po raz piąty w tym sezonie podzieliła się punktami ze swoim przeciwnikiem. Tym razem padło na Ostoję Kołaczyce. Goście już w pierwszej akcji meczu po strzale Madejczyka wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie do remisu doprowadził pozyskany przed sezonem z Orła Faliszówki Kamil Paluch i piąty remis w siódmym spotkaniu stał się faktem.

Drużyna z Mrukowej po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Głowienką nabrała wiatru w żagle. Tym razem Zamczysko wygrało na trudnym terenie w Łężynach , gdzie drużyna Gaudium nie zwykła przegrywać. Jednak outsider rozgrywek zagrał zdecydowanie i bramki Łąckiego i Mastaja dały im 3 punkty . Gaudium zdołało odpowiedzieć kontaktową bramką Fortyska , jednak na doprowadzenie do remisu brakło czasu.

Do niespodzianki doszło w Głowience . Drużyna gospodarzy po środowym zwycięstwie z V ligowym Przełomem Besko w II rundzie Pucharu Polski odniosła niespodziewaną porażkę z Orłem Faliszówką. Już na początku spotkania Michał Waliszko dał prowadzenie gościom. Minutę po przerwie z rzutu karnego wyrównał najlepszy strzelec Głowienki Wojciech Biały, jednak bramka Gromka i druga Waliszki zagwarantowała zwycięstwo Faliszówce.