Dwór Kombornia - Tęcza Zręcin g.15.00

• autor: Ziko1991, 2011-10-07 13:17

Już w niedzielę piłkarze Tęczy Zręcin wyjadą do Kombornii , by zmierzyć się z miejscową drużyną Dworu. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 15.00. Więcej o meczu w rozwinięciu ....

Po ostatnim zwycięstwie derbowym z Polonią nastroje w Tęczowej drużynie są o niebo lepsze. Ale w niedzielne popołudnie czeka nas kolejne ciężkie spotkanie z wiceliderem z Kombornii. Drużyna Dworu po VIII kolejkach zajmuje 2 miejsce w tabeli z 14 punktami. Nasza drużyna po ubiegłotygodniowym zwycięstwie podskoczyła w tabeli o 4 pozycje i aktualnie plasujemy się na 9 miejscu z 9 punktami. Pierwszoplanową postacią w Dworze jest pozyskany przed sezonem z GKS-u Krościenka-Wyżnego Paweł Krauz , który sprawił , że broniąca się drużyna w poprzednim sezonie przed spadkiem teraz walczy o awans. Aktualnie zawodnik ten z 8 bramkami przewodzi w klasyfikacji strzelców A klasy. Wracając do poprzedniego sezonu zarówno Tęcza jak i Dwór były beniaminkami A klasy. W Zręcinie po  ciekawym spotkaniu padł remis 2-2 , natomiast w Kombornii po bramce Limbergera Tęcza wygrała 1-0. Jak będzie w tym sezonie ? Przekonamy się już w niedzielę ! Początek spotkania o godzinie 15.00 (zbiórka 13.30).

W innych spotkaniach :

OKS Markiewicza - Tempo Nienaszów g.11.00