Podusmowanie IX kolejki

• autor: Ziko1991, 2011-10-12 16:52

W rozwinięciu newsa podsumowanie ostatniej kolejki ! Zapraszam ...

Sobniów Jasło 1 – 1 Orzeł Lubla

0-1 samobój

1-1 Berkowicz

Sobniów: Mateusz Kukowski - Piotr Czerkowicz, Krzysztof Buba, Marcin Dąborowski (65' Mikołaj Macek), Mariusz Potyrała, Rafał Fiałkiewicz, Łukasz Machowski, Andrzej Semla, Łukasz Pytlowany, Maciej Berkowicz, Mateusz Gorczyca (60' Paweł Kasprzyk)

Orzeł: Michał Ciszewski - Krzysztof Żurowski, Artur Szot, Grzegorz Błoniarz, Kamil Macek - Kamil Binkowicz, Mateusz Bracik, Michał Borowski (85' Bartłomiej Długosz), Marcin Lorenc - Sławek Majewski (89' Jarosław Frodyma), Dawid Czernicki

Spisująca się po niżej oczekiwań drużyna Sobniowa po raz kolejny zawiodła. Tym razem zremisowała na własnym boisku z beniaminkiem z Lubli . Podopieczni Kasprzyka przegrywali po samobójczej bramce, jednak w drugiej połowie do remisu doprowadził Berkowicz . Remis ten sprawił , że Jaślanie nadal pozostają na przed ostatnim miejscu w tabeli.

LKS Głowienka 1 – 0 Wisłoka Nowy Żmigród

1-0 Hejnar

LKS: Kozieradzki - Krupa, Guzik, Dubis, Frączek (60 T. Wilk) - Półchłopek, Stanisławczyk (70 Majkut), Mosoń, Rachwał (46 B. Wilk) - Biały, Hejnar

Wisłoka: Bazan - Pęcak, Szyndak, W. Krajciewicz - Ł. Kmiecik (62 R. Krajciewicz), Stopa, M. Kmiecik, Chopiak, Wierdak - Stachaczyński (67 Grzywacz), Kurczaba

Lider z Nowego Żmigrodu dość nieoczekiwanie przegrał ze słabo grającą ostatnio Głowienką. LKS w ostatnich 4 spotkaniach zdobył tylko jeden punkt i na pewno nie był faworytem tego spotkania. Boisko jednak kolejny raz pokazało , że w tej lidze może wygrać każdy z każdym. Bramka Hejnara pozwoliła , że Głowienka została w czubie tabeli. Wspomniany wcześniej strzelec bramki pod koniec spotkania otrzymał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie i nie wystąpi w kilku spotkaniach swojego zespołu.

Gaudium Łężyny 3 – 0 Burza Rogi

1-0 Maciejczyk

2-0 Szczepański

3-0 Kurdziel

Gaudium: Musiał – Dubis, Krzywiński, Opałka, Kalityński – Foryś, Forystek, Juszczyk, Szymański – Maciejczyk(’65 Szczepański), Kurdziel(80’ B. Maciejczyk)

Burza: Adam Belcik – Łukasz Janocha, Dariusz Chilik, Wiktor Kucharski – Dominik Glazer, Krzysztof Chilik (10’ Damian Salamon), Damian Kubusiak, Sebastian Kubusiak, Michał Knap (85' Bartłomiej Szal), Paweł Kochan, Maciej Szyszlak (80’ Daniel Dembiczak )

Gaudium gra świetne spotkania przeplata słabszymi. Tym razem wypadło na to lepsze spotkanie i mimo iż nie byli faworytem w spotkaniu z Burza , to pewnie wygrali 3-0. Bramki Maciejczyka, Szczepańskiego i Kurdziela pozwoliły w 100 % zrehabilitować się  za porażkę z poprzedniej kolejki w Kopytowej z Faliszówką 0-3.

Victoria Kobylany 2 – 1 Orzeł Faliszówka

0-1 D.Waliszko

1-1 Paluch

2-1 Czaja

Victoria: Szczurek – Dziedzic, Ł. Szydło, B. Szydło, Korab(80’ Wierdak) – Michalak, S. Szydło, R. Wierdak, K. Paluch, K. Rogala, D. Czaja

Orzeł: Krzywda - Gromek, Majka, D.Szala, Jaskółka - M.Majkut, A.Szala, M.Waliszko, B.Majkut - D.Waliszko oraz M.Marszał.

Rozpędzony zwycięstwami z Głowienką i Łężynami Orzeł tym razem udał się do Kobylan , gdzie doszło do kolejnych derbów gminy Chorkówka. Rozpoczęło się znakomicie dla gości z Faliszówki. Damian Waliszko wyprowadził swój zespół na prowadzenie, jednak z biegiem czasu ataki Victorii były coraz groźniejsze. Do remisu doprowadził pozyskany z ... Orła - Kamil Paluch a bramkę na wagę 3 punktów zdobył Daniel Czaja. Victoria po tym zwycięstwie wskoczyła na 6 miejsce w tabeli.

Markiewicza Krosno 2 – 2 Tempo Nienaszów

0-1 Leśniak

0-2 K.Kiełtyka

1-2 Bożek

2-2 Celny

Markiewicza: Szetela, Wnęk, K. Pelczar, Słowik, T. Pelczar – Sico(35’ Ziobro), Nawrocki, Skrzęta(46’ Rodzinka), Ciupka – Pakiet, Celny

Tempo: E.Delimata - I.Kiełtyka, P.Jaracz, K.Kisielewicz, K.Musiał, K.Leśniak, Ł.Wilk, A.Dziedzic, M.Krężel, K.Kiełtyka, B.Klich oraz  I.Sajdak, S.Kisielewicz, R.Bochenek

Drużyna OKS-u po zwycięstwie w Lubli z Orłem chciała zdobyć kolejny komplet punktów w spotkaniu z Tempem Nienaszów. Jednak bramki Leśniaka i Kiełtyki pokrzyżowały plany gospodarzą i została im walka o 1 punkt. Udało się to za sprawą bramek Bożka i Celnego.

Zamczysko Mrukowa 1-2 Ostoja Kołaczyce

0-1 Nowosielski

1-1 Łącki

1-2 Grzesiak

Zamczysko : Sokołowski - B. Twardzik, R. Mastaj, M. Bobula, D. Brocławik(87' Łukasz Kaszowicz) - D. Gumienny(46' Daniel Kmiecik), D. Socha, T. Łącki, K. Kmiecik -  P. Stachurski, G. Mastaj

Ostoja: Marcin Gajda - Grzegorz Gancarski, Michał Kaleta, Artur Gałuszka, Andrzej Czuba - Szymon Grzesiak, Damian Szpak, Maciej Jarosz, Przemysław Madejczyk (70' Tomasz Wajda), Maciej Krajewski (60' Dominik Kowalski) - Marek Nowosielski (78' Adrian Zbylut).

Drużyna przegrała w ważnym spotkaniu z Ostoją. Wynik spotkania mógł być zupełnie inny , ale strzelec honorowej bramki dla gospodarzy T.Łącki nie wykorzystał rzutu karnego przy stanie 1-1. W  końcówce spotkania solidna drużyna Ostoi zdobyła zwycięską bramkę autorstwa Grzesiaka i wskoczyła na 7 mjejsce w tabeli.