XII kolejka za nami - podsumowanie

• autor: Ziko1991, 2011-10-31 21:39

W rozwinięciu newsa podsumowanie minionej kolejki . Zapraszam do czytania ....

Wisłoka Nowy Żmigród 0-0 Zamczysko Mrukowa

Wisłoka: R.Krajciewicz - Pęcak, Szyndak, Brożyna - Grzywacz, Wierdak, P.Stopa, M.Kmiecik, W.Krajciewicz - Kurczaba, Ł.Kmiecik

Zamczysko: Sokołowski - M.Bobula, D.Kmiecik, Gumienny, B.Twardzik - Kaszycki, Socha, Łącki, Stachurski - K.Kmiecik, G.Mastaj

Bezbramkowy remis w tym spotkaniu jest sporym zaskoczeniem. Broniąca się przed spadkiem drużyna gości wywalczyła cenny punkt na trudnym terenie. Jednak ten remis spowodował, iż Zamczysko z powrotem wróciło na ostatnie miejsce  w tabeli. Natomiast potknięcie Wisłoki wykorzystała Głowienka , która zrównała się z nią punktami. Za tydzień drużyna z Mrukowej gra ,,mecz o życie" z Orłem Lublą.

Ostoja Kołaczyce 5-0 Dwór Kombornia

Bramki : P.Madejczyk, S.Grzesiak, D.Kowalski 2, M.Kaleta.

Ostoja: Poziemski - Makara, Gałuszka, Kaleta, Czuba - Grzesiak, Szpak, Jarosz (71' Zbylut), Madejczyk (73' Wajda), Szczurek (63' Krajewski) - Kowalski (78' Kopeć).

Dwór : Paczosa - T. Krauz, W. Kwolek, G. Kwolek, M. Pasterkiewicz (P. Surmacz) - Makiel (Bajgrowicz), Fiedeń, Pluciński, K. Pasterkiewicz - P. Krauz, M. Surmacz.

Tak jak i w Zręcinie , tak i w Kołaczycach nikt nie spodziewał się wyniku 5-0. Solidna drużyna Dworu zanotowała klęskę i z kolejki na kolejkę jest coraz niżej w tabeli. Ostoja zaś zrehabilitowała się za ubiegłotygodniową porażkę w Kopytowej z Orłem Faliszówką i aktualnie z dorobkiem  18 punktów plasuje się na wysokim , 4 miejscu.

Tempo Nienaszów 1-0 Gaudium Łężyny

Bramka : M.Krężel.

Tempo: W.Kudłaty - R.Buczyński, P.Jaracz, A.Dziedzic, K.Musiał, I.Kiełtyka, K.Leśniak, T.Książkiewicz, M.Krężel, K.Kiełtyka (70' M.Kisielewicz), B.Klich oraz E.Delimata, M.Kuciński, R.Bochenek, I.Sajdak.

Gaudium: brak danych

Mecz był rozgrywany na stadionie w Świerzowej, gdyż Tempo nie mogło rozegrać meczu na własnych śmieciach z powodu kary. Jak się okazało stadion w Świerzowej był szczęśliwy dla ostatniej drużyny w tabeli , która odniosła skromne zwycięstwo z inną drużyną z gminy Nowy Żmigród.

Polonia Kopytowa 2-1 OKS Markiewicza

Bramki: W.Munia, D.Tłuściak - Pakiet.

Polonia: P.Gierlicki - Świszcz, Grzesik, J.Gierlicki, P.Tłuściak - M.Janik (T.Munia 84'), Żychowski, Gierlasiński, M.Gierlicki - Janas, W.Munia.

OKS: Szetela - Ziobro, Słowik, Rodzinka, Nowak - Ciupka, Nawrocki, Nitka (Krupski 20'), Gibadło - Pakiet, Bażyk.

Drużyna gości , która miała walczyć o awans do V ligi poniosła kolejną porażkę w tym sezonie. Tym razem pogromcą Oks-u była drużyna Polonii Kopytowej , która po słabych występach notuje zwyżkę formy. W najbliższej kolejce jednak zawodnicy z Krosna będą mogli przerwać złą serię , gdyż podejmują słabo ostatnio spisująca się drużynę Dworu Kombornii.

Orzeł Lubla 1-0 Victoria Kobylany

Bramka: S.Majewski.

ORZEŁ: Artur Bober (40' Michał Ciszewski) - Krzysztof Żurowski, Artur Szot, Kamil Pałucki, Kamil Macek - Kamil Binkowicz, Michał Borowski (84' Mirosław Szczyrba), Mateusz Bracik, Marcin Lorenc - Słowomir Majewski, Dawid Czernicki

Victoria: Szczurek - Ł.Szydło, S.Szydło, Kosiek, Korab -Hacz, Wierdak, Soliński, Michalak - Czaja, Śnieżek oraz B.Szydło.

Było to ważne zwycięstwo dla gospodarzy , którzy nie zaznali smaku zwycięstw od 5 spotkań. Natomiast drużyna Victorii poniosła kolejną w tym sezonie porażkę i sytuacja w tabeli jest coraz gorsza. Za tydzień w meczu o ,, 6 punktów" drużyna z Kobylan zagra z Tempem Nienaszów.

Burza Rogi 4-1 Orzeł Faliszówka

Bramki: Ł.Aszklar, Szyszlak 3 - D.Waliszko.

Burza: Adam Belcik – Łukasz Janocha, Dariusz Chilik, Wiktor Kucharski – Dominik Glazer, Damian Kubusiak (88’ Daniel Dembiczak), Łukasz Aszklar, Paweł Kochan, Sebastian Kubusiak, Maciej Aszklar (70’ Michał Knap), Maciej Szyszlak.

Orzeł: Marszał - Janik, Majka, Majkut, Żenczakowski - Munia, M.Majkut, Jaskółka, D.Szala - A.Szala, D.Waliszko oraz M.Marszał.

Drużyna Burzy wygrywa spotkania u siebie , natomiast na wyjazdach notuje porażki. Tak było i tym razem a padło na drużynę z Faliszówki , która do tej kolejki była na 4 miejscu w tabeli. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Szyszlak i dzięki efektownemu zwycięstwu drużyna gospodarzy nadal znajduje się w czubie tabeli.