Czas na Gaudium !

• autor: Ziko1991, 2011-11-04 16:27

W najbliższej kolejce nasza drużyna wyjedzie do Łężyn na spotkanie z miejscowym Gaudium. Zapowiedź tego pojedynku w rozwinięciu newsa . Zapraszam ...

Tęcza po ostatnim słabym spotkaniu i klęsce 0-5 z Głowienką nie może sobie pozwolić na porażkę. Zawodnicy Tęczy będą musieli dać z siebie wszystko i powalczyć o zwycięstwo z niedzielnym rywalem. Jednak to nie będzie takie łatwe, gdyż gospodarze niedzielnego spotkania nie zwykli przegrywać na własnym boisku. Gaudium na 6 spotkań na własnym stadionie w tym sezonie przegrało tylko jedno spotkanie , w VII kolejce z Mrukową 1-2. Również w poprzednim sezonie mało kto wywoził jakiekolwiek punkty z Łężyn. Aktualnie nasz niedzielny rywal zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 13 punktów, z czego 11 zostało zdobyte na własnym stadionie. Można więc śmiało powiedzieć , że Gaudium to drużyna własnego boiska. Przekonała się także o tym nasza drużyna , kiedy to w V kolejce przegraliśmy w Łężynach 2-0. Spotkanie to wszyscy doskonale pamiętają , gdyż po tym meczu z trenerki zrezygnował Łukasz Wilk i do końca rundy jesiennej Tęcza grała bez trenera. Jeżeli chodzi o grę naszej drużyny na wyjazdach to nie jest tak źle jak w poprzednim sezonie. Ulegliśmy tylko w Rogach Burzy 1-2 a z pozostałych spotkań przywoziliśmy cenne remisy. Po zaciętych bojach w Lubli, Kołaczycach, Kombornii i Sobniowie mamy nadzieję ,że i z tego wyjazdu uda nam się wrócić ze  zdobyczą punktową. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 12.00 które poprowadzi trójka sędziowska : Szczurek, Bargiel, Jastrzębski. Zbiórka w niedzielę o godzinie 10.45 a wyjazd 15 minut później. Zapraszam w imieniu całej drużyny wszystkich kibiców żółto-niebieskich na mecz !