Podsumowanie 13 kolejki !

• autor: Ziko1991, 2011-11-09 18:38

W rozwinięciu newsa zapraszam do podsumowania 13 kolejki ...

XIII KOLEJKA

Burza Rogi 0-2 Ostoja Kołaczyce

0-1 Madejczyk
0-2 Kowalski

Ostoja: Artur Poziemski - Grzegorz Gancarski, Artur Gałuszka, Andrzej Czuba - Jacek Makara (46' Dominik Kowalski), Michał Kaleta, Maciej Jarosz, Damian Szpak (85' Tomasz Wajda), Szymon Grzesiak (75' Marcin Szczurek) - Przemysław Madejczyk (60' Piotr Smagacki) - Marek Nowosielski (80' Maciej Krajewski).

W meczu o 3 miejsce lepsza okazała się drużyna z powiatu jasielskiego, która w końcówce rundy złapała wiatr w żagle. Bramki dwóch doświadczonych zawodników Madejczyka oraz Kowalskiego sprawiły, że Ostoja przeskoczyła Burzę w tabeli i to ona jest najpoważniejszym kandydatem do awansu po Wisłoce i Głowience. Burza natomiast po dobrym początku sezonu notuje coraz słabsze wyniki.

Orzeł Faliszówka 1-2 Wisłoka Nowy Żmigród

1:0 D. Waliszko 76'
1:1 M. Kurczaba 78'
1:2 S. Chopiak 88'

Orzeł : Krzywda - Janik Żenczakowski Majka Gromek - Munia Majkut M. Buczyński Szala - Majkut B. Waliszko oraz : Korzeniowski Jaskółka

Wisłoka : Krajciewicz R. - Szyndak Pęcak Krajciewicz W. - Grzywacz Wierdak Kmiecik M. Kmiecik Ł. Chopiak - Kurczaba Stachaczyński oraz Nawracaj, Brożyna.

Najciekawsze okazało się ostatnie 15 minut tego spotkania. Orzeł objął prowadzenie i wydawało się , że lider przegra po raz drugi w tym sezonie na boisku  w Kopytowej. Jednak 2 minuty po bramce Waliszki Wisłoka doprowadziła do remisu a w samej końcówce przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Zamczysko Mrukowa 2-0 Orzeł Lubla

1-0 J.Twardzik
2-0 J.Twardzik

Zamczysko: Sokołowski - Bobula, B. Twardzik, Gumienny, T. Kaszycki, T. Łącki, R. Mastaj, Stachurski, K. Kmiecik, G. Mastaj, Twardzik

Orzeł: Michał Ciszewski - Krzysztof Żurowski, Artur Szot, Grzegorz Błoniarz, Kamil Macek - Kamil Binkowicz (82' Marek Ziobrowski), Michał Borowski (72' Bartłomiej Długosz), Kamil Pałucki, Mateusz Bracik - Sławomir Majewski, Dawid Czernicki.

Był to typowy mecz o 6 punktów. Większa determinacją wykazali się gospodarze i po dwóch bramkach Twardzika odnieśli zasłużone zwycięstwo. Dobre wyniki w ostatnich spotkaniach pozwoliły drużynie Zamczyska wydostać się ze strefy spadkowej po raz pierwszy w tym sezonie. Orzeł natomiast na dwie kolejki przed końcem z 12 punktami okupuje 3 miejsce spadkowe.

Victoria Kobylany 4-2 Tempo Nienaszów

Daniel Czaja x3, Kamil Paluch - Adrian Dziedzic, Krzysztof Leśniak.

Victoria: Szczurek - Ł.Szydło, Korab, Dziedzic, Kosiek - Soliński,Paluch, Michalak, Wierdak - Czaja, S.Trybus oraz M.Trybus, B.Szydło.

Tempo: W.Kudłaty - R.Buczyński, P.Jaracz, K.Musiał, A.Dziedzic, I.Kiełtyka, K.Leśniak, K.Kiełtyka, T.Książkiewicz, M.Krężel, B.Klich + E.Delimata, K.Kisielewicz, M.Kuciński, S.Kisielewicz, M.Kisielewicz, I.Sajdak, R.Bochenek

W meczu z wieloma podtekstami lepsi okazali się gospodarze. Trzy bramki Daniela Czaji i jedna Paluch pozwoliła drużynie Victorii wskoczyć na 7 miejsce w tabeli. Tempo natomiast po tej porażce jest w coraz gorszej sytuacji i aktualnie wyprzedza tylko jasielski Sobniów.

OKS Markiewicza Krosno 2-5 Dwór Kombornia

0-1 Balawajder
0-2 Pluciński
1-2 Ciupka
2-2 Ciupka
2-3 Pluciński
2-4 P.Krauz
2-5 K.Pasterkiewicz

OKS: Szetela - Słowik, A.Pelczar, K.Pelczar, Skrzęta - Sico, Nawrocki, Ciupka, Gibadło - Celny, Pakiet oraz Rodzinka.

Dwór : Paczosa - T. Krauz, G. Kwolek, M. Pasterkiewicz, W. Kwolek - K. Pasterkiewicz, Fiedeń, Pluciński, Balawajder - Surmacz, P. Krauz

Drużyna która miała być jednym z kandydatów do awansu odniosła już 6 porażkę w tym sezonie i jeśli nadal będzie tak grała to z hukiem może powrócić do B klasy. Dwór natomiast po ostatnich nieudanych występach przełamał się i nadal znajduje się w górnej części tabeli .

Sobniów Jasło 3-4 Polonia Kopytowa

0-1 W.Munia
1-1 Lis
1-2 T.Munia
1-3 T.Munia
1-4 samobój
2-4 Machowski
3-4 Lis

Sobniów : Kukowski - Buba, Czerkowicz, Dąbrowski, Fiałkiewicz - Pytlowany, Semla, Machowski, Potyrała  -Gorczyca, Lis oraz Kasprzyk, Macek, Owsiak, Zawiliński.

Polonia : Gierlicki - J.Gierlicki (Skrzęta 80'), P.Tłuściak, Kułak (D.Tłuściak 46'), Świszcz - Janik, Gierlasiński, Janas, M.Gierlicki - T.Munia, W.Munia.

Nieobliczalna drużyna z Kopytowej odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu. Po Kombornii i drużynie Markiewicza tym razem przyszła kolej na Sobniów. Na pewno duże znaczenie na wynik tego spotkania miała czerwona kartka dla bramkarza Sobniowa na początku spotkania. Jego miejsce zajął zawodnik z pola , który zawinił przy wszystkich 4 straconych bramkach. Porażka ta zepchnęła jasielską drużynę na ostatnie miejsce.