Ostatnie spotkanie : Zamczysko - Tęcza !

• autor: Ziko1991, 2011-11-12 22:03

Już w najbliższą niedzielę , 13 listopada o godzinie 12.00 Tęcza Zręcin rozegra ostatnie w tej rundzie spotkanie. Naszym rywalem będzie drużyna z Mrukowej , która rozgrywa swoje spotkania w roli gospodarza na boisku w Pielgrzymce . Więcej w rozwinięciu ...

Po ostatniej porażce na własnym stadionie z Victorią Kobylany, Tęcza Zręcin w ostatnim spotkaniu w tej rundzie musi powalczyć o komplet punktów. Zadanie jednak nie będzie łatwe, gdyż drużyna z Mrukowej po słabym początku sezonu złapała wiatr w żagle i w ostatnich 5 spotkaniach zdobyła 10 punktów. Dla porównania nasza drużyna w ostatnich 5 spotkaniach zdobyła tylko 5 punktów. Zamczysko Mrukowa w ostatniej kolejce, która była rozgrywana w piątek 11 listopada po zaciętym spotkaniu pokonała w Nienaszowie miejscowe Tempo  4-3 . Wcześniej nasz niedzielny rywal pokonał Orła Lublę 2-0, Burzę Rogi 1-0 i zremisował w Nowym Żmigrodzie z pierwsza w tabeli WIsłoką 0-0. Te wyniki potwierdzają , że zawodnicy Zamczyska są w formie i dlatego nasza drużyna musi wspiąć się na szczyt własnych możliwości i powalczyć o korzystny wynik. Na pewno do pozytywów należy to , że nasza drużyna na wyjazdach spisuje się przyzwoicie i ostatnią porażkę na wyjeździe poniosła w 2 kolejce w Rogach . Później z Tęcza na własnym boisku nie potrafiły wygrać drużyny z Lubli, Kołaczyc, Komborni, Sobniowa i Łężyn. W poprzednim sezonie w Pielgrzymce przegraliśmy 5-1 , natomiast w rundzie wiosennej zrewanżowaliśmy się pokonując Zamczysko u siebie 3-0. Jak będzie tym razem ? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę . Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 12.00 . Wyjazd 10.30 !