Runda jesienna za nami. Jak na razie w klasyfikacji strzelców A klasy prowadzi zawodnik Dworu Kombornii - Paweł Krauz (autor Bogusław Szczurek/ sportkrosno.pl) na zdjęciu. W rozwinięciu pełna klasyfikacja strzelców . Zapraszam ...
KLASYFIKACJA STRZELCÓW ,,A,, KLASY
Paweł Krauz (Dwór) - 12
Wojciech Munia (Polonia) - 10
Damian Waliszko (Orzeł.F) - 10
Mariusz Kurczaba (Wisłoka) - 9
Dominik Kowalski (Ostoja) - 9
Wojciech Biały (Głowienka) - 9
Daniel Czaja (Victoria) - 9
Maciej Szyszlak (Burza) - 8
Kamil Paluch (Victoria) - 7
Tomasz Książkiewicz (Tempo) - 7
Krzysztof Leśniak (Tempo) - 7
Damian Żołna (Tęcza) - 7
Damian Tłuściak (Polonia) - 7
Michał Waliszko (Orzeł.F) - 6
Tomasz Munia (Polonia) - 6
Sławomir Chopiak (Wisłoka) - 6
Jakub Hejnar (Głowienka) - 6
Damian Wąchała (Tęcza) - 6
Grzegorz Mastaj (Zamczsyko) - 6
Paweł Kochan (Burza) - 5
Robert Sico (OKS) - 5
Marek Surmacz (Dwór) - 5
Jarosław Twardzik (Zamczysko) - 5
Maciej Kurdziel (Gaudium) - 5
Michał Ciupka (OKS) - 5
Konrad Dranka (Tęcza) - 4
Piotr Stopa (Wisłoka) - 4
Tomasz Pakiet (OKS) - 4
Krystian Pasterkiewicz (Dwór) - 4
Przemysław Madejczyk (Ostoja) - 4
Adrian Lis (Sobniów) - 4
Adrian Limberger (Tęcza) - 4
Marek Nowosielski (Ostoja) - 4
Zbigniew Mosoń (Głowienka) - 4
Maciej Aszklar (Burza) - 4
Łukasz Aszklar (Burza) - 3
Wojciech Fortysek (Gaudium) - 3
Mariusz Pasterkiewicz (Dwór) - 3
Rafał Wierdak (Victoria) - 3
Tadeusz Łącki (Zamczysko) -3
Łukasz Celny (OKS) - 3
Michał Stachaczyński (Wisłoka) - 3
Mateusz Majkut (Orzeł.F) - 3
Bartosz Klich (Tempo) - 3
Sławomir Majewski (Orzeł.L) - 3
Sławomir Pluciński (Dwór) - 3
Piotr Stachurski (Zamczysko) - 3
Damian Kubusiak (Burza) - 3
Marcin Balawajder (Dwór) - 3
Daniel Szala (Orzeł.F) -2
Mateusz Kłapkowski (Dwór) - 2
Damian Szpak (Ostoja) - 2
Michał Kmiecik (Wisłoka) - 2
Dawid Czernicki (Orzeł.L) - 2
Łukasz Wilk (Tempo) - 2
Mateusz Frączek (Głowienka) - 2
Stanisław Borek (Głowienka) - 2
Tomasz Gierlasiński (Polonia) - 2
Michał Krężel (Tempo) - 2
Radosław Frydrych (Głowienka) - 2
Piotr Guzik (Głowienka) - 2
Szymon Grzesiak (Ostoja) - 2
Łukasz Kalityński (Gaudium) - 2
Daniel Dubis (Głowienka) - 2
Michał Borkowski (Orzeł.L) - 2
Karol Musiał (Tempo) - 2
Sebastian Kubusiak (Burza)- 2
Paweł Brożyna (Wisłoka) - 1
Paweł Nawracaj (Wisłoka ) - 1
Paweł Kasprzyk (Sobniów) - 1
Kamil Krężel (Tempo) - 1
Witold Bobula (Zamczysko) - 1
Łukasz Janas (Polonia) -1
Tomasz Krauz (Dwór) - 1
Kamil Binkowicz (Orzeł.L) - 1
Marcin Lorenc (Orzeł.L) - 1
Marcin Gierlicki (Polonia) -1
Bartosz Kut (Tęcza) -1
Artur Szot (Orzeł.L) - 1
Karol Kmiecik (Zamczysko) - 1
Rafał Mastaj (Zamczysko) - 1
Wojciech Szymański (Gaudium) - 1
Jarosław Bogacz (OKS) - 1
Rafał Bazentkiewicz (OKS) - 1
Janusz Bajgrowicz (Dwór) - 1
Krzysztof Buba (Sobniów) -1
Tomasz Opałka (Gaudium) - 1
Sławomir Szydło (Victoria) - 1
Kamil Pałucki (Orzeł.L) - 1
Kamil Rachwał (Głowienka) - 1
Wojciech Kwolek (Dwór) - 1
Piotr Tłuściak (Polonia) - 1
Maciej Berkowicz (Sobniów) - 1
Krzysztof Kiełtyka (Tempo) - 1
Maciej Bożek (OKS) - 1
Przemysław Maciejczyk (Gaudium) - 1
Michał Szczepański (Gaudium) - 1
Michał Owsiak (Sobniów) - 1
Dawid Socha (Zamczysko) - 1
Rafał Ostalecki (Sobniów) - 1
Andrzej Munia (Orzeł.F) - 1
Ireneusz Lejkowski (Orzeł.L)
Michał Kaleta (Ostoja) - 1
Adrian Dziedzic (Tempo) - 1
Łukasz Machowski (Sobniów) - 1
Tomasz Wilk (Głowienka) - 1
Marcin Janik (Polonia) - 1
Marcin Foremny (Tęcza) - 1
Krzysztof Pelczar (OKS) - 1
Piotr Mrozowski (Sobniów) - 1
Piotr Czerkowicz (Sobniów) - 1
Mateusz Gorczyca (Sobniów) - 1
Rafał Gromek (Orzeł.F) - 1
Jakub Grzywacz (Wisłoka) -1
Maciej Jarosz (Ostoja) - 1