13 miejsce - Sobniów Jasło

• autor: Ziko1991, 2011-11-21 13:54

Ostatnie miejsce spadkowe zajmuje Sobniów Jasło. Tak niska lokata tej drużyny to na pewno duża niespodzianka gdyż podopieczni trenera Pawła Kasprzyka w poprzednim sezonie do końca walczyli o awans do klasy okręgowej. Słaby początek sezonu sprawił , że drużyna z Jasła do końca rundy znajdowała się w dolnej części tabeli. Na pewno ważne było zwycięstwo w ostatniej kolejce z drużyną OKS-u która pozwoliła opuścić tej drużynie ostatnie miejsce w tabeli. Jednak już od kilku lat Sobniów ma zawsze lepsza wiosnę i tak może być i tym razem . Z drugiej strony w tym osiedlowym klubie występuję kilku doświadczonych zawodników jak m.in. Kasprzyk, Buba, Semla czy Dąbrowski którzy nie powinni dopuścić do spadku tej drużyny.