12 miesjce - OKS Markiewicza Krosno

• autor: Ziko1991, 2011-11-21 14:03

Moim zdaniem to największe zaskoczenie. Drużyna która była była wymieniana wśród kandydatów do awansu zawiodła na całej linii. Dopiero 12 pozycja w tabeli na półmetku pozostawia dużo do myślenia. Ostatnie zwycięstwo gracze z Krosna zanotowali w VIII kolejce w Lubli i od tej pory drużyna ta nie potrafiła wygrać. Tak więc jest to już 6 spotkań bez wygranej a do tego trzeba dodać , że na wiosnę pierwsze mecze OKS-u to Głowienka, Łężyny oraz Kobylany...  Jednak w tej drużynie podobnie jak i w Sobniowie jest kilku doświadczonych zawodników którzy nie powinni pozwolić by ta drużyna zaledwie po roku czasu wróciła do B klasy. Najlepszym zawodnikiem i strzelcem tej drużyny jest były zawodnik Tęczy - Michał Ciupka.