5 miejsce - Dwór Kombornia

• autor: Ziko1991, 2011-11-21 14:57

Dwór Kombornia w poprzednim sezonie do samego końca walczył o utrzymanie i w ostatnich kolejkach uratował się przed degradacją. W tym sezonie zawodnicy z Komborni są całkiem innym zespołem. W przerwie letniej do drużyny dołączył król strzelców V ligi w barwach GKS-u Krościenko-Wyżne/Pustyny - Paweł Krauz i już wtedy było wiadomo , że ta drużyna powalczy o coś więcej niż tylko utrzymanie. Dobry początek sezonu sprawił, że Dwór prawie całą rundę znajdował się w pierwszej piątce A klasy. Jednak jak to każdej drużynie tak i drużynie z Kombornii przytrafiło się kilka wpadek. Do takich można zaliczyć wysokie porażki w Nowym Żmigrodzie i Kołaczycach. Do ciekawostek należy fakt, że drużyna ta zdobyła najwięcej bramek w lidze bo aż 35 czego 12 było autorstwa wcześniej wspomnianego Krauza.