LKS Tęcza Zręcin - strona nieoficjalna

Aktualności

Zamurowali ale wygrali !

• autor: Ziko1991, 2012-02-18 17:21

Tęcza Zręcin odniosła kolejne zwycięstwo w przedsezonowym sparingu . Tym razem na wyjeździe w Łubienku nasza drużyna wygrała z miejscową Zorzą aż 8-1. Bramki dla Tęczy zdobyli : Damian Wąchała, Nikodem Sikora, Adrian Limberger 2, Moustafa Gharib 2 oraz Łukasz Longawa. Skład naszej drużyny i krótki opis spotkania w rozwinięciu ....

1-8 Łukasz Longawa

Tęcza: Słota - Gruszka, Baułka, Sikora, Waliszko - Widziszewski, Limberger, Prętnik, Ćwiąkała - MIkosz, Wąchała oraz Longawa, Gharib.

Kolejny mecz w ciężkich warunkach - co widać na zdjęciu. Zamiast rozgrzewki zawodnicy Tęczy zabawili się i wybudowali mur przed jedną z bramek. Mimo to zawodnikom Tęczy nie przeszkodziło to w odniesieniu kolejnego wysokiego zwycięstwa. Na początku Tęcza straciła bramkę ale wyrównanie padło kilka minut później, kiedy to Wąchała mocnym strzałem lewą nogą doprowadził do remisu. Kilka minut później pięknego gola przewrotką zdobył trener - Nikodem Sikora i było już 1-2. W 30 minucie Wąchała z Limbergerem rozklepali obronę gospodarzy i ten drugi strzałem z 16 metrów podwyższył wynik spotkania.  Druga połowa to zdecydowana dominacja Tęczy i kolejne bramki. W 50 minucie Wąchała wpadł w pole karne i zagrał w  kierunku bramki gdzie nadbiegający Limberger dopełnił formalności. 10 minut później nieporozumienie w szykach obronnych gospodarzy wykorzystał egipcjanin - Moustafa Gharib. Na 1-6 podwyższył Tomek Mikosz strzałem z 10 metrów do pustej bramki. Tęczę jednak nie zadowolił ten wynik i nasza drużyna nadal atakowała. W 80 minucie swoją drugą bramkę zdobył Moustafa Gharib po tym jak otrzymał dokładne podanie od Longawy. W ostatniej minucie wynik ustalił Łukasz Longawa który pokonał bramkarza gospodarzy strzałem z 15 metrów.