Sparingi u ligowych rywali

• autor: Ziko1991, 2012-02-28 10:33

W miniony weekend odbyła się kolejna seria sparingów . Niestety nasi zawodnicy nie rozegrali meczu sparingowego z Tempem Nienaszów i musieli się zadowolić wewnętrzną gierką na orliku . A co u innych? Lider z Nowego Żmigrodu przegrał z liderem V ligi Naftą Jedlicze 1-4 (na zdjęciu). Kolejne zwycięstwo odniosła drużyna OKs-u Markiewicza która tym razem pokonała dobrze nam znaną Zorze 03 Łubienko 10-3. W pojedynków dwóch ligowców Burza Rogi uległa Komborni 0-2. Ostoja Kołaczyce po ciekawym spotkaniu przegrała w Dukli z Przełęczą 1-2. Przełamał się wicelider z Głowienki który po wcześniejszych porażkach tym razem pokonał Huragan Jasionkę 2-1. Więcej o meczach sparingowych w rozwinięciu ...

OKS Markiewicza 10-3 Zorza 03 Łubienko (Sico 3, Celny 2, Ciupka 2, Skrzęta, Ziobro, samobój)

Przełęcz Dukla 2-1 Ostoja Kołaczyce (Hendzel)

Burza Rogi 0-2 Dwór Kombornia (M.Surmacz, Pluciński)

LKS Głowienka 2-1 Huragan Jasionka (W.Biały, Mosoń)

Zamczysko Mrukowa 10-1 Wrzos Krempna (W.Bobula 2, Klich 2, Stachurski 2, G.Mastaj 2, Twardzik, Socha)

Nafta Jedlicze 4-1 Wisłoka Nowy Żmigród (Stachaczyński) - mecz w Dukli

Nieplanka Niepla 2-3 Orzeł Lubla (samobój, Czernicki, D.Koś) - mecz w Zimnej Wodzie

Sobniów Jasło 3-5 Jasiołka Hańkówka

Dębowczanka Dębowiec 0-5 Gaudium Łężyny