Do rozpoczęcia rundy wiosennej pozostało już tylko 3 dni. Jak zawsze przerwy między rozgrywkami to czas na zmiany kadrowe i transfery. Kto się wzmocnił a kto osłabił ? Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się ze składami 15 drużyn A klasy a także transferami jakie zostały dokonane podczas przerwy zimowej. Skarb Kibica rundy wiosennej będzie także dostępny pod zakładką A KLASA ...
SKARB KIBICA
A KLASA GR. II - RUNDA WIOSENNA 2011/2012
LKS TĘCZA ZRĘCIN
Rok założenia : 1986 r.
Barwy : żółto-niebieskie
Prezes : Wojciech Żurkieiwcz
Stadion : 400 miejsc siedzących
BRAMKARZE : Paweł Maciejewski, Zbigniew Mędrek, Grzegorz Stojak, Krystian Słota
OBROŃCY : Nikodem Sikora, Daniel Bałuka, Bartłomiej Jasłowski, Sebastian Gruszka, Tomasz Woźniak, Artur Goleń
POMOCNICY : Damian Wąchała, Adrian Limberger, Tomasz Ćwiąkała, Jakub Widziszewski, Łukasz Longawa, Wojciech Żołna, Paweł Jachym, Maciej Prętnik, Moustafa Gharib
NAPASTNICY : Bartosz Kut, Konrad Dranka, Michał Żołna, Damian Braclawicz, Marcin Foremny, Tomasz Mikosz
TRENER : Nikodem Sikora
PRZYBYLI : Nikodem Sikora - Jasiołka Świerzowa (transfer definitywny), Tomasz Mikosz - Sparta Draganowa, Maciej Prętnik - Doncaster Polish Team
UBYLI : Daniel Kustra - Jasiołka Świerzowa (wypożyczenie), Damian Żołna - Wieczysta Kraków (wypożyczenie)
KS WISŁOKA NOWY ŻMIGRÓD
Rok założenia : 1950 r.
Barwy : czarno-żółto-niebiesko-biało-zielone
Prezes : Bogusław Ryglewicz
Stadion : 600 miejsc siedzących
BRAMKARZE : Wojciech Suski, Piotr Kutrzeba
OBROŃCY : Rafał Szyndak, Witold Krajcewicz, Konrad Pęcak, Franciszek Giemzik, Paweł Brożyna, Sławomir Stopa
POMOCNICY : Sławomir Chopiak, Przemysław Skiba, Piotr Stopa, Wojciech Wierdak, Mariusz Wójcik, Radosław Krajcewicz, Mariusz Kuczaba, Łukasz Kmiecik, Mariusz Wójcik, Paweł Nawracaj
NAPASTNICY : Łukasz Baran, Marcin Walczyk, Jakub Grzywacz, Mateusz Osika, Lucjan Suski, Michał Stachaczyński
TRENER : Piotr Stopa
PRZYBYLI : Łukasz Baran - wznowił treningi, Piotr Kutrzeba - wznowił treningi
UBYLI : Adam Konop - zakończył grę, Michał Kmiecik- Czarni Jasło, Mateusz Bazan - Przełęcz Dukla
MKS OSTOJA KOŁACZYCE
Rok założenia : 1946 r.
Barwy : niebiesko-białe
Prezes : Tomasz Lignarski
Stadion : 100 miejsc siedzących
BRAMKARZE : Paweł Wrona, Artur Poziemski, Jakub Krajewski
OBROŃCY : Grzegorz Gancarski, Michał Kaleta, Maciej Jarosz, Jacek Makara, Andrzej Czuba
POMOCNICY : Przemysław Madejczyk, Piotr Smagacki, Adrian Zbylut, Damian Szpak, Maciej Krajewski, Szymon Grzesiak, Robert Sękowski, Krzysztof Merkwa, Tomasz Wajda, Arkadiusz Dubiel, Marek Myśliwiec
NAPASTNICY : Marcin Szczurek, Dominik Kowalski, Jarosław Kopeć, Marek Nowosielski, Tomasz Stelmach, Artur Żuraw
TRENER : Marek Dyląg
PRZYBYLI : Marek Myśliwiec - Czarni Jasło, Arkadiusz Dubiel - Czarni Jasło, Artur Żuraw - Czarni Jasło, Marek Nowosielski - Dębowczanka Dębowiec (transfer definitywny)
UBYLI : Artur Gałuszka - zakończył grę, Marcin Szot - Wisłok Błażkowa (transfer definitywny)
OKS MARKIEWICZA KROSNO
Rok założenia : 2009 r.
Barwy : biało-zielone
Prezes : Krzysztof Pelczar
Stadion : ok.1000 miejsc siedzących
BRAMKARZE : Paweł Szetela, Michał Deptuch
OBROŃCY : Tomasz Ziobro, Tomasz Słowik, Paweł Wnęk, Marcin Wilk, Artur Pelczar, Krzysztof Pelczar, Adrian Rodzinka, Krystian Rodzinka, Marcin Niemiec
POMOCNICY : Janusz Skrzęta, Robert Sico, Bartosz Nawrocki, Michał Ciupka, Jan Barzyk, Przemysław Trznadel, Krystian Pilecki, Dariusz Nowak, Paweł Gibadło
NAPASTNICY : Łukasz Celny, Jarosław Bogacz, Maciej Bożek, Tomasz Pakiet, Kamil Delimat
TRENER : Mariusz Michalski
PRZYBYLI : Adrian Rodzinka - Piast Miejsce Piastowe, Kamil Delimat - Piast Miejsce Piastowe, Krystian Pilecki - LKS Lubatowa, Marcin Wilk, Damian Blauch - powrót z zagranicy
UBYLI : Michał Krupski - zrezygnował z gry, Rafał Bazentkiewicz - Wisłok Krościenko-Wyżne, Tomasz Zajdel - zrezygnował z gry, Tomasz Zajdel - zrezygnował z gry, Marcin Panaś - zrezygnował z gry, Radosław Nitka - zrezygnował z gry
LKS GŁOWIENKA
Rok założenia : 1956 r.
Barwy : niebiesko-białe
Prezes : Piotr Markiewicz
Stadion : 300 miejsc siedzących / Krosno ul.Batorego
BRAMKARZE : Łukasz Frydrych, Tomasz Biały
OBROŃCY : Piotr Guzik, Kamil Rachwał, Bartosz Stanisławczyk, Michał Krupa, Mateusz Frączek, Jacek Kuźniar, Daniel Dubis, Robert Kubit, Rafał Kubit
POMOCNICY : Radosław Frydrych, Stanisław Borek, Paweł Półchłopek, Bartłomiej Wilk, Mateusz Majkut, Tomasz Wilk
NAPASTNICY : Zbigniew Mosoń, Jakub Hejnar, Wojciech Biały
Trener : Andrzej Biały
PRZYBYLI : Robert Kubit - Partyzant II Targowiska, Tomasz Biały - Piast Miejsce Piastowe
UBYLI : Karol Kozieradzki - zrezygnował z gry
ULKS BURZA ROGI
Rok założenia : 1951 r.
Barwy : biało-niebieskie
Prezes : Wiesław Bałon
Stadion : 550 miejsc siedzących
BRAMKARZE :Adam Belcik
OBROŃCY : Wiktor Majchrowicz, Dariusz Chilik, Dominik Glazer, Krzysztof Chilik, Daniel Dembiczak, Damian Salamon
POMOCNICY : Damian Kubusiak, Łukasz Janocha, Michał Knap, Łukasz Aszklar, Mateusz Knap, Bartłomiej Szal, Jakub Borek
NAPASTNICY : Maciej Aszklar, Paweł Kochan, Maciej Szyszlak, Wiktor Kucharski, Damian Ukleja
Trener : Paweł Uliasz
PRZYBYLI : Damian Ukleja - Iwełka Iwla
UBYLI : Bartosz Socha - zrezygował z gry
KKS DWÓR KOMBORNIA
Rok założenia : 2004 r.
Barwy : żółto-bordowe
Prezes : Krzysztof Solecki
Stadion : 100 miejsc siedzących
BRAMKARZE : Mariusz Paczosa, Sławomir Szczęsny, Piotr Surmacz
OBROŃCY : Tomasz Krauz, Grzegorz Kwolek, Roman Fiedeń, Piotr Makiel, Rafał Trybus
POMOCNICY : Krystian Pasterkieiwcz, Mariusz Pasterkiewicz, Paweł Kwolek, Dariusz Surmacz, Łukasz Balawajder, Janusz Bajgrowicz, Piotr Surmacz, Tadeusz Pielarski, Mateusz Kłapkowski, Artur Szelc, Marcin Balawajder
NAPASTNICY : Sławomir Pluciński, Marek Surmacz, Wojciech Kwolek, Dawid Zbylut, Kamil Najdecki, Tomasz Krauz
TRENER : Janusz Lenik
PRZYBYLI : Rafał Trybus - Kotwica Korczyna
UBYLI : nikt
LKS POLONIA KOPYTOWA
Rok założenia : 1931r.
Barwy : niebiesko-białe
Prezes : Łukasz Grzesik
Stadion : 50 miejsc siedzących
BRAMKARZE : Marek Gierlicki, Przemysław Gierlicki
OBROŃCY : Jacek Gierlicki, Daniel Dziadosz, Michał Świszcz, Mateusz Majkut, Piotr Tłuściak, Daniel Żychowski, Dariusz Targ
POMOCNICY : Łukasz Grzesik, Łukasz Garbacik, Patryk Munia, Marcin Gierlicki, Tomasz Gierlasiński, Adrian Guzik, Piotr Trybus, Rafał Skrzęta, Wojciech Munia, Arkadiusz Kozubal, Maciej Świszcz
NAPASTNICY : Tomasz Munia, Damian Tłuściak, Piotr Pernal, Kamil Korzeniowski
Trener: Dariusz Targ
PRZYBYLI : Dariusz Targ - Victoria Dobieszyn, Kamil Korzeniowski - Orzeł Faliszówka
UBYLI : Łukasz Janas - Sparta Draganowa
KS ORZEŁ LUBLA
Rok założenia : 1968 r.
Barwy : brak informacji
Prezes : Tomasz Leśniak
Stadion : 100 miejsc siedzących
BRAMKARZE : Artur Bober, Michał Ciszewski
OBROŃCY : Wojciech Szopa, Artur Szot, Paweł Jaworski, Kamil Macek, Łukasz Belczyk, Kamil Pałucki, Krzysztof Żurowski, Mateusz Hap
POMOCNICY : Kamil Binkowicz, Grzegorz Błoniarz, Bartłomiej Długosz, Michał Ochałek, Jarosław Fradyma, Marek Ziobrowski, Krzysztof Żurowski, Dariusz Koś, Mirosław Szczyrba, Mateusz Bracik, Damian Studniarz
NAPASTNICY : Dawid Czernicki, Ireneusz Lejkowski, Sławomir Majewski, Marcin Lorenc
TRENER : Robert Podkulski
PRZYBYLI : Damian Studniarz - Nieplanka Niepla, Mateusz Hap - LKS Czeluśnica, Mateusz Bracik - LKS Warzyce (transfer definitywny)
UBYLI : Michał Borowski - zrezygnował z gry, Daniel Dziok - wyjazd za granicę
LKS TEMPO NIENASZÓW
Rok założenia : 1955 r.
Barwy : biało-niebieskie
Prezes : Ryszard Buczyński
Stadion : 200 miejsc siedzących
BRAMKARZE : Edward Delimata, Wojciech Kudłaty
OBROŃCY : Mateusz Tabaka, Łukasz Szuban, Konrad Kisielewicz, Ryszard Buczyński, Damian Wójtowicz, Ireneusz Sajdak, Ireneusz Kiełtyka, Piotr Kuciński
POMOCNICY : Łukasz Kisielewicz, Karol Musiał, Piotr Jaracz, Krzysztof Leśniak, Kamil Krężel, Adrian Delimata, Sebastian Kisielewicz, Łukasz Wilk, Bartosz Klich, Mateusz Kuciński, Daniel Sarna
NAPASTNICY : Marcin Kurowski, Michał Krężel, Tomasz Książkieiwcz, Krzysztof Kiełtyka
TRENER : Grzegorz Munia
PRZYBYLI : Daniel Sarna - Nafta Chorkówka, Wojciech Kudłaty - wznowił treningi
UBYLI : Damian Łukaszewski - Sparta Draganowa, Adrian Dziedzic - Victoria Kobylany
LKS VICTORIA KOBYLANY
Rok założenia : 1946 r.
Barwy : biało-czerwone
Prezes : Kazimierz Krężałek
Stadion : 300 miejsc siedzących
BRAMKARZE : Bogusław Kosiek, Łukasz Szczurek
OBROŃCY : Tomasz Wierdak, Tomasz Janik, Łukasz Szydło, Norbert Świerk, Piotr Kosiek I, Paweł Śnieżek, Adrian Dziedzic, Damian Pasterkiewicz, Paweł Dziedzic
POMOCNICY : Bartłomiej Szydło, Sławomir Szydło, Grzegorz Soliński, Sławomir Trybus, Marcin Trybus,Przemysław Munia, Kamil Rogala, Rafał Wierdak, Dariusz Paluch
NAPASTNICY : Daniel Czaja, Bartłomiej Hacz
TRENER :Lech Czaja
PRZYBYLI : Damian Pasterkiewicz - Sparta Draganowa (wypożyczenie), Adrian Dziedzic - Tempo Nienaszów, Dariusz Paluch -Jasiołka Świerzowa
UBYLI : Kamil Paluch - Orzeł Faliszówka
OKS SOBNIÓW JASŁO
Rok założenia : 1949 r.
Barwy : biało-zielone
Prezes : Krzysztof Buba I
Stadion : 50 miejsc siedzących
BRAMKARZE : Wojciech Dubiel, Mateusz Kukowski, Tomasz Chochołek, Dawid Korczykowski
OBROŃCY : Krzysztof Buba I, Krzysztof Buba II, Krzysztof Warian, Piotr Czerkowicz, Kamil Koś, Rafał Fiałkiewicz, Mikołaj Macek, Marcin Dąbrowski, Marek Świszcz, Łukasz Machowski, Mateusz Ochal, Tomasz Kaszycki
POMOCNICY : Rafał Ostalecki, Marcin Ciciora, Andrzej Semla, Paweł Hendzel, Łukasz Pytlowany, Wiktor Żychowski, Maciej Berkowicz, Mariusz Potyrała, Przemyslaw Sokołowski, Marek Koczwara
NAPASTNICY : Adrian Lis, Mateusz Gorczyca, Krzysztof Kubacki, Kamil Myśliwiec, Sławomir Świszcz, Michał Mędrek
TRENER :
PRZYBYLI : Mateusz Ochal - LKS Czeluśnica , Dawid Korczykowski - Czarni Jasło, Tomasz Kaszycki - Zamczysko Mrukowa, Michał Mędrek - LKS Czeluśnica, Mateusz Kukowski - Czarni Jasło (transfer definitywny)
UBYLI : Paweł Kasprzyk
KS ZAMCZYSKO MRUKOWA
Rok założenia : 1977 r.
Barwy : biało-niebieskie, zielono-białe, czerwono-białe
Prezes : Wiesław Konik
Stadion : w Pielgrzymce , 50 miejsc siedzących
BRAMKARZE : Krzysztof Mroczka
OBROŃCY : Daniel Kmiecik, Bogusław Twardzik, Przemysław Młynarczyk, Mariusz Bobula, Łukasz Kaszowicz
POMOCNICY : Sylwester Mastaj, Adam Baciak, Damian Brocławik, Witold Bobula, Dawid Socha, Piotr Stachurski, Dariusz Kmiecik, Dawid Nadymus, Karol Klich
NAPASTNICY : Jarosław Twardzik, Tadeusz Łącki, Grzegorz Mastaj, Karol Kmiecik
TRENER : Tadeusz Łącki
PRZYBYLI : Karol Klich - Czarni Jasło, Krzysztof Mroczka - wznowił treningi
UBYLI : Tomasz Kaszycki - Sobniów Jasło, Rafał Mastaj - Czardasz Osiek Jasielski, Łukasz Sokołowski - kontuzja, Wojciech Kaszowicz - Czardasz Osiek Jasielski
KKS GAUDIUM ŁĘŻYNY
Rok założenia : 2003 r.
Barwy : żółto-niebieskie
Prezes : Piotr Pieknik
Stadion : 100 miejsc siedzących
BRAMKARZE : Adrian Musiał, Marcin Gałuszka
OBROŃCY : Wojciech Myśliwiec, Wojciech Pisz, Tomasz Gogosz, Piotr Dykas, Krzysztof Dubis, Tomasz Opałka, Sebastian Matysik, Przemysław Krzywiński
POMOCNICY : Przemysław Maciejczyk, Andrzej Juszczyk, Łukasz Kalityński, Michał Szczepański, Wojciech Szymański, Wojciech Fortysek, Andrzej Jakubowski, Mariusz Pieknik, Paweł Kurdziel
NAPASTNICY : Rafał Biernacki, Michał Żebracki, Mateusz Staniszewski
TRENER : Łukasz Kalityński
PRZYBYLI : Michał Żebracki - wznowił treningi, Mateusz Staniszewski - Dębowczanka Dębowiec
UBYLI : Konrad Foryś - Czarni Jasło, Maciej Kurdziel - Czarni Jasło
LKS ORZEŁ FALISZÓWKA
Rok założenia : 1979 r.
Barwy : biało-niebieskie, biało-czerwone
Prezes : Krzysztof Żenczakowski
Stadion : w Kopytowej , 50 miejsc siedzących
BRAMKARZE : Mariusz Marszał, Artur Znój, Bogusław Krzywda
OBROŃCY : Stanisław Janik, Arkadiusz Bucztński, Krzysztof Żenczakowski, Andrzej Marszał, Rafał Gromek, Grzegorz Kurowski, Krzysztof Majkut, Mariusz Gromek, Mariusz Jaskółka, Wojciech Majka
POMOCNICY : Damian Tłuściak, Daniel Szala, Mirosław Gromek, Maciej Marszał, Jakub Marszał, Andrzej Munia, Kamil Buczyński, Grzegorz Majkut, Marek Majkut, Adrian Buczyński, Michał Waliszko
NAPASTNICY : Artur Szala, Damian Waliszko, Bogusław Majkut, Damian Szymański, Robert Buczyński, Kamil Paluch
PRZYBYLI : Kamil Paluch - Victoria Kobylany
UBYLI : Kamil Korzeniowski - Polonia Kopytowa
Opracował : Damian Wąchała