Ostatnie mecze młodzieżowców !

• autor: Ziko1991, 2012-06-03 10:38

JUNIORZY

Tęcza Zręcin 2-3 Burza Rogi

Bramki : Jakub Widziszewski 2

Tęcza: Przemek Szymbara - Dominik Gromek (Alek Bracławicz 46') , Kamil Prętnik, Dawid Socha, Dominik Sajdak - Konrad Macieik, Eryk Zygmunt, Jakub Widziszewski, Kamil Szmyd - Damian Trybus, Konrad Leśniak.

Juniorzy Tęczy Zręcin sezon zakończyli na 9 miejscu z dorobkiem 11 punktów. Do klasy okręgowej awansował Partyzant Targowiska.  Wraz z końcem sezonu wiek juniora skończyli następujący zawodnicy : Dawid Socha, Dominik Sajdak, Damian Trybus, Bartosz Waliszko, Grzegorz Stojak, Konrad Leśniak  oraz Jacek Hus. Prawdopodobnie swoich sił w drużynie seniorów będzie próbował tylko Bartek Waliszko. Pozostałym zawodnikom dziękujemy za grę w naszym klubie.

TRAMPKARZE

Tęcza Zręcin 4-0 Burza Rogi

Bramki: Igor Bracławicz, Radek Bracławicz 2, Kamil Doniek

Tęcza: Przemek Szymbara - Kuba Zuzak, Sebastian Dubiel, Jarek Pełdiak, Dawid Leśniak - Kuba Prętnik (Dominik Gromek), Dominik Wityński (Alek Bracławicz), Kamil Doniek, Igor Bracławicz, Maciej Gładysz - Radek Bracławicz.

Najmłodsi Tęczowcy zakończyli sezon na 3 miejscu z 43 punktami. Taką samą ilość punktów zgromadziły drugie w tabeli Targowiska. Wiek trampkarza skończyli następujący zawodnicy : Przemek Szymbara, Sebastian Dubiel, Jarek Pełdiak, Dawid Leśniak, Dominik Gromek, Kamil Doniek, Igor Bracławicz oraz Radek Bracławicz. Dobrą informacją jest to, że na kolejny sezon zostaje czwórka zawodników z Żeglec (Wityński, Gromek, Doniek, Szymabra).