O być albo nie być !

• autor: Ziko1991, 2012-06-06 20:27

Już jutro tj. 06.06.br. w derbach gminy Chorkówki , Tęcza Zręcin w meczu o wszystko zagra w Kobylanach z miejscową Victorią. Dla obydwu drużyn jest to mecz o utrzymanie w A klasie. Dla Victorii dodatkowo jest to ostatnie spotkanie w tym sezonie, gdyż w ostatniej kolejce podopieczni Lecha Czai będą pauzować. Tęcza Zręcin przy ewentualnej porażce będzie musiała liczyć na wygraną lub remis Dworu w Sobniowie. Victoria natomiast w tym spotkaniu musi zainkasować trzy punkty. Remis lub przegrana z naszą drużyną sprawi, że nasi rywale będą jedną nogą w B klasie. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, na które zapraszam ! W poprzedniej kolejce nasz czwartkowy rywal przegrał w Nienaszowie 1-2, natomiast nasza drużyna uległa  Gaudium na własnym stadionie 0-2. Aktualnie obydwa zespoły mają zgromadzone po 33 pkt. Znajdujący się w strefie spadkowej Sobniów Jasło ma zaledwie jeden punkt mniej. W poprzedniej rundzie w Zręcinie góra była Victoria wygrywając 2-0 , po dwóch trafieniach najlepszego strzelca - Daniela Czai. Jak będzie tym razem ? Na pewno będzie to mecz na styku w którym  nit nie odstawi nogi i będzie walczył o każdy centymetr boiska. Na najważniejszy mecz sezonu zapraszam w czwartek (Boże Ciało) do Kobylan na 16.30 ! Wyjazd ze Zręcina o 15.30 .