Na zakończenie z Zamczyskiem!

• autor: Ziko1991, 2012-06-08 13:21

Zaledwie trzy dni po zwycięskim meczu z Victorią Kobylany czeka nas kolejny pojedynek. Tym razem na własnym stadionie w ostatniej kolejce tego sezonu podejmiemy zdegradowaną już do B klasy Mrukową. Jednak na pewno nie będzie to łatwe spotkanie ponieważ gracze Zamczyska mimo spadku grają ambitnie i walczą do końca za co im się należą brawa. W ostatnim spotkaniu po zaciętym meczu Zamczysko pokonało Tempo Nienaszów 5-4 a przed dwoma tygodniami gracze z Mrukowej ograli WIsłokę Nowy Żmigród 2-1. To pokazuje jak niewygodnym rywalem jest nasz niedzielny przeciwnik. Tęczy natomiast po czwartkowej wygranej w Kobylanach 3-1 zostaje walka o jak najwyższe miejsce w tabeli na koniec sezonu i na pewno nasi zawodnicy zagrają na 100%. W poprzedniej rundzie na boisku w Pielgrzymce, gdzie swoje mecze rozgrywa Zamczysko, po bramkach Adriana Limbergera, Marcina Foremnego, Damiana Wąchały i dwóch Damiana Żołny wysoko wygraliśmy 5-2. Natomiast patrząc na spotkanie z poprzedniego sezonu to na własnym stadionie  w XX kolejce wygraliśmy z Zamczyskiem 3-0 po bramkach Dranki, LImbergera i D.Żołny. Jak będzie tym razem ? Czy Tęcza zakończy ten sezon zwycięstwem ? Przekonamy się o tym już w niedzielę o 16.30 . Zapraszam wszystkich kibiców na ostatnie spotkanie w tym sezonie !