Migacz rezygnuje z gry !

• autor: Ziko1991, 2012-07-11 15:23

Bramkarz Tęczy Zręcin, Paweł Maciejewski po 5 latach gry w naszym klubie jak na razie zawiesza buty na kołku. Spowodowane jest to sprawami osobistymi oraz kontuzją ręki, której nabawił się w spotkaniu z OKS-em Markiewicza w poprzednim sezonie. Jednak jak sam mówi, nie jest to zakończenie kariery tylko przerwa na wyleczenie ręki i w następnym sezonie jeżeli będzie mógł do wróci do naszej drużyny. Pawłowi życzymy powodzenia oraz szybkiego powrotu do naszego klubu i tym samym dziękujemy za wszystkie wspaniałe interwencje !

Prawdopodobnie nasz klub opuści także inny bramkarz Zbigniew Mędrek , który chce wrócić do Błękitnych Żeglce, natomiast junior Grzegorz Stojak , który zaliczył jeden występ w barwach seniorów nie podjął treningów. Tak więc rywalizować o miejsce w bramce będzie tylko dwóch golkiperów, którymi Tęcza będzie dysponowała na nadchodzący sezon. Mowa tutaj o Krystianie Słocie oraz Damianie Wilku który wrócił do naszej drużyny po dwóch latach przerwy.