Tęcza : Damian Wilk - Sebastian Gruszka, Daniel Bałuka, Tomasz Woźniak, Artur Goleń (Bartosz Waliszko 80') - Maciej Prętnik, Nikodem SIkora, Adrian Limberger, Marcin Foremny (Gharib Moustafa 68') - Damian Wąchała, Konrad Dranka.

Sobniów : Mateusz Kukowski - Tomasz Kaszycki, Łukasz Machowski, Łukasz Pytlowany, Staniszewski - Karol Ochwat, Andrzej Semla, Piotr Mrozowski, Maciej Berkowicz - Michał Mędrek.

Żółte kartki : D.Bałuka - A.Semla, Ł.Machowski, P.Mrozowski, Kaszycki.

Widzów : ok 150

Niestety kolejna porażka w stosunku 1-2 , co spowodowało , że nasza drużyna po 6 kolejkach zamyka ligową tabelę z dorobkiem 3 punktów. Spotkanie z Sobniowem zaczęło się od zdecydowanych ataków Tęczy . Już w 3 minucie Sikora z 30 metrów huknął na bramkę i gości uratowała poprzeczka. W 15 minucie Limberger wrzucił w pole karne a tam pojedynek główkowy wygrał Wąchała jednak Kukowski do spółki z obrońcą wybili futbolówkę na rzut rożny. Następnie groźne strzały z dystansu oddawał Sikora, Bałuka , Dranka oraz Limberger jednak za każdym razem piłka mijała światło bramki. Goście odpowiedzieli akcją w której napastnik z Jasła znalazł się w doskonałej okazji jednak z 7 metrów uderzył za słabo i Wilk nie miał obrony z tym strzałem. Ostatnie 10 minut to wyrównana gra i do przerwy bramek nie oglądaliśmy. Po przerwie w 49 minucie Semla wrzucił futbolówkę  w pole karne a tam niepilnowany napastnik gości strzałem obok Wilka uzyskał prowadzenie dla swojej drużyny. Odpowiedź Tęczy była natychmiastowa : Foremny zagrał do Wąchały , który wpadł w pole karne i ewidentnie został sfaulowany przez Machowskiego za co winowajca został ukarany żółtym kartonikiem. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Maciek Prętnik. Później gra toczyła się w środku pola i dopiero w 65 minucie po wrzutce Foremnego z rzutu rożnego groźnie głową uderzał Wąchała jednak Kukowski był na posterunku. W 72 minucie nieporozumienie Bałuki i Wilka wykorzystał zawodnik gości który lobując naszego golkipera ponownie wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W ostatnich 15 minutach Tęcza postawiła wszystko na jedną kartę i groźnie atakowała. W 80 minucie z 16 metrów strzelał Wąchała jednak i tym razem Kukowski pewnie interweniował. W 83 minucie po wrzutce Dranki , Kaszycki ewidentnie odbił piłkę ręką i Tęcza miała drugi w tym spotkaniu rzut karny. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł tym razem Bałuka i niestety Kukowski wyczuł jego intencje broniąc strzał naszego zawodnika. W ostatnich minutach w polu karnym Sobniowa kilkakrotnie się zakotłowało ale goście tego dnia mieli szczęście i utrzymali ten wynik do końca spotkania. Po meczu doszło niestety do nie przyjemnego incydentu kiedy to zawodnik z Jasła kilkakrotnie rasistowskimi hasłami obraził naszego zawodnika Moustafe Ghariba.