Czas na Nienaszów ...

• autor: Ziko1991, 2012-09-14 12:44

W VII kolejce nasza drużyna wyjedzie do Nienaszowa by zagrać tam z miejscowym Tempem. Aktualnie nasz niedzielny rywal ma na swoim koncie 5 punktów po zwycięstwie z Krościenkiem (2-0) i dwóch remisach z Kobylanami (1-1) i Faliszówką (1-1). W ostatnich dwóch kolejkach Tempo uległo : Najpierw u siebie Bieździedzy 1-2 a później w Lubli 3-0. Nasza drużyna po 6 rozegranych spotkaniach zajmuje ostatnie, 15 miejsce w tabeli z 3 punktami . W poprzednim sezonie w Nienaszowie przegraliśmy w rundzie wiosennej 0-2, po bramkach Łukasza Wilka i Krzysztofa Leśniaka. Teraz Tęcza by nie pogorszyć swojej sytuacji musi to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść. Do składu prawdopodobnie wróci Tomek Mikosz . Zabraknie natomiast Łukasza Longawy, Maćka Prętnika oraz Krystiania Słoty. Mamy nadzieję , że tym razem szczęście nam dopisze i odniesiemy upragnione zwycięstwo. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16.30 (wyjazd 15.30) . Zapraszam wszystkich kibiców na wyjazd !