Więcej niż zwykły mecz !

• autor: Ziko1991, 2012-09-21 14:43

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 15.00 dojdzie do 2 derbów gminy Chorkówki w tym sezonie. Tęcza Zręcin na własnych ,,śmieciach" będzie podejmować Victorię Kobylany. Będzie to bardzo ważne spotkanie dla obydwu zespołów , które jak do tej pory zgromadziły po 6 punktów. Na fali wznoszącej wydaje się być zespół gospodarzy , który po serii 5 porażek przed tygodniem wygrał w Nienaszowie 1-0. Victoria natomiast ostatnie zwycięstwo odniosła w 3 kolejce nad Krościenkiem-Wyżnym (2-1) a później zanotowała 2 porażki i ubiegłotygodniowy remis z Lublą na własnym obiekcie 1-1. Jak wszyscy doskonale pamiętają w ubiegłym sezonie w meczu o utrzymanie w Kobylanach okazaliśmy się zdecydowanie lepsi , pokonując miejscowych 3-1 po 2 bramkach Dranki i jednej Mikosza. Gorzej poszło nam w rundzie jesiennej kiedy to w XIV kolejce przegraliśmy na własnym stadionie 0-2. Na niedzielny pojedynek do gry po dłuższych przerwach wracają Krystian Słota oraz Łukasz Longawa. Pod znakiem zapytania stoją występy Foremnego, Golenia oraz Mikosza. Kto okaże się lepszy w kolejnych derbach Gminy Chorkówki ? Przekonamy się już w nadchodzącą niedzielę o godzinie 15.00 . Zapraszam wszystkich kibiców na to spotkanie !