Wracamy po pauzie !

• autor: Ziko1991, 2012-10-06 16:35

Po dwutygodniowej przerwie zawodnicy Tęczy Zręcin wracają do walki o ligowe punkty. Jak doskonale pamiętamy dwa tygodnie temu w ostatnim meczu przed pauzą w derbowym spotkaniu pokonaliśmy u siebie Victorię Kobylany 2-1. Teraz wracamy i czekają nas kolejne derby. Tym razem nasza drużyna podejmie na własnym boisku sąsiada zza miedzy Orła Faliszówkę. Będą to trzecie derby w tym i trzecie na zręcińskim stadionie. Faworytem tego spotkania jest Orzeł, który z dorobkiem 11 punktów aktualnie zajmuje 7 pozycję w tabeli. Jednak Tęcza nie stoi na straconej pozycji , gdyż starta do naszego niedzielnego rywala wynosi tylko dwa oczka. Przypomnijmy , że Tęcza w dwóch ostatnich spotkaniach odniosła dwa zwycięstwa i wygląda , że powoli wychodzimy z kryzysu. Orzeł natomiast przed nie wygrał od trzech spotkań, przegrywając przed tygodniem w Kopytowej z Lublą 2-3 a wcześniej w Bieździedzy 3-6. Dodatkowo w zespole Orła zabraknie Kalima Palucha , który w poprzedniej kolejce został ukarany czerwonym kartonikiem. Jeśli chodzi o absencje w Tęczy to nie zobaczymy : Tomka Mikosza oraz Pawła Jachyma. Kto okaże się lepszy w trzecich derbach Gminy Chorkówki ? Dowiemy się już jutro o godzinie 15.00 . Zapraszam !