Trampkarze nadal liderem, porażka juniorów ...

Tęcza : Przemek Szymbara - Dominik Gromek, Sebastian Dubiel, Kamil Prętnik, Jarek Pełdiak - Kamil Szmyd, Konrad Maciek, Igor Bracławicz, Dawid Leśniak - Radek Bracławicz, Damian Bracławicz.

TRAMPKARZE

LKS Lubatówka 1-2 Tęcza Zręcin

Bramki : Dominik Wityński 29', 79'.

Tęcza : Michał Biernacki - Daniel Suszek, Kuba Zuzak, Nikodem Wierdak, Paweł Guzik - Patryk Gruszka (Konrad Stojak 61'), Kuba Prętnik, Dominik Wityński, Kacper Boruta - Michał Zuzak, Alek Bracławicz.

Trampkarzy Tęczy przystępujący do tego spotkania z pozycji lidera czekał ciężki mecz na trudnym terenie w Lubatówce. Od początku atakowali nasi młodzi zawodnicy jednak dobrze spisywał się bramkarz gospodarzy. W 29 minucie prawą stroną urwał się M.Zuzak i zagrał mocno wzdłuż bramki gdzie akcję skutecznie zakończył Wityński. Po przerwie Tęcza miała dwie stuprocentowe sytuacje do podwyższenia wyniku jednak gospodarzom dopisało szczęście. W 50 minucie sędzia podyktował dla gospodarzy kontrowersyjny rzut krany. M.Bernacki popisał się kapitalną interwencją i obronił strzał z 11 metrów. 10 minut później już jednak było 1-1 kiedy to po zamieszaniu zawodnicy Lubatówki z najbliższej odległości wyrównał. Ostatnie 15 minut to akcja za akcją naszych zawodników , którym brakowało szczęścia. Bramkę na wagę 3 punktów zdobyliśmy w ostatniej minucie kiedy to po akcji Kuby Zuzaka bramkę z najbliższej odległości zdobył Wityński. Po tym zwycięstwie nasi trampkarze prowadzą w tabeli z dorobkiem 16 punktów.