Lider w Zręcinie !

• autor: Ziko1991, 2012-10-20 21:08

Przed nami XII kolejka. W tej serii gier podejmiemy na własnym stadionie aktualnego lidera - Orła Lublę. Nasz niedzielny rywal z dorobkiem 23 punktów pewnie przewodzi w A-klasowej tabeli mając na koncie tylko jedną porażkę ( z Wisłoką Nowy Żmigród 0-1). Nasza drużyna po ubiegłotygodniowej porażce w Bieździedzy z innym Orłem 1-2, i spadła na 13 miejsce w tabeli z 10 punktami. Dlatego też nasza drużyna w najbliższym spotkaniu będzie musiała wspiąć się na wyżynę swoich możliwości i zagrać na 100 % swoich możliwości . Patrząc na poprzedni sezon , kiedy to drużyna z Lubli występowała jako beniaminek , to spotkania z tą drużyną mamy na plus. W IX kolejce na wyjeździe zremisowaliśmy 2-2 po bramkach Dranki i Damiana Żołny, natomiast w rundzie wiosennej Orzeł Lubla odniósł najwyższa porażkę w całym sezonie przegrywając w Zręcinie 1-6 po bramkach : LImbergera 3, Wachały, Dranki i Mikosza. Na pewną dobrą informacją jest to , że do składu wraca Tomek Woźniak oraz Bartosz Waliszko ale niestety za kartki będzie pauzował Sebastian Gruszka. Zabraknie także Słoty oraz Golenia. W drużynie przeciwnej nie zagra pauzujący za czerwoną kartkę Michał Majewski, który został pozyskany przed sezonem z Czarnych Jasło. Czy Tęcza sprawi niespodziankę i urwie punkty liderowi ? Przekonamy się już w najbliższa niedzielę o godzinie 14.00 ! Zapraszam wszystkich kibiców żółto-niebieskich !