Czas na drugiego spadkowicza ...

• autor: Ziko1991, 2012-10-26 12:51

Już w najbliższą niedzielę , o godzinie 14.00 , Tęcza Zręcin na własnym stadionie podejmie spadkowicza z V ligi a zarazem jednego z pretendentów do awansu w tym sezonie - drużynę  GKS Krościenko-Wyżne. W poprzedniej kolejce nasz niedzielny rywal zremisował na własnym stadionie z Ostoją Kołaczyce 1-1 i aktualnie plasuje się na 5 miejscu z dorobkiem 17 punktów. Starta do drugiego Orła Biździedzy wynosi 5 punktów i na pewno by rywal nie odskoczył na większą ilość punktów , Gks przyjedzie do Zręcina zdeterminowany by zdobyć komplet punktów. Na pewno nasza drużyna im tego nie ułatwi , gdyż jak wszyscy wiemy nasza drużyna walczy o utrzymanie i potrzebuje punktów jak ryba wody. Przed tygodniem nasza drużyna pokazała , że może być groźna dla każdego w tej lidze i z dalekiej podróży wrócił lider z Lubli , który zdobył 1 punkt ale przegrywał już 3-0.  To pokazuje , że mimo niskiej pozycji w tabeli możemy zagrać jak równy z równym nawet z wyżej notowanym przeciwnikiem. Takim na pewno jest klub z Krościenka w którym występują zawodnicy ograni na V-ligowym boiskach i mamy nadzieję , że obejrzymy ciekawe widowisko. Niestety złą informacją jest to, że za 4 zółte kartki nie obejrzymy Daniela Bałuki oraz Nikodema Sikora. Pozytywem jest natomiast powrót do gry Sebastiana Gruszki, Artura Golenia, Krystiana Słoty, Marcina Foremnego oraz Łukasza Longawy. W imieniu całej drużyny zapraszam wszystkich kibiców na to spotkanie . Niedziela , godzina 14.00 !