Na zakończenie Gaudium ...

• autor: Ziko1991, 2012-11-08 17:48

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Tęcza Zręcin na własnym stadionie podejmie czwartą siłę obecnych rozgrywek - Gaudium Łężyny. Nasz niedzielny rywal aktualnie zgromadził na swoim koncie 22 punkty przy bilansie bramkowym 23-23.Tęcza natomiast z zaledwie 11 oczkami znajduje się w strefie spadkowej wyprzedzając jedynie Victorię Dobieszyn lepszym bilansem bramkowym. W poprzednich kolejkach obydwie drużyny przegrały swoje spotkania . Gaudium na własnym stadionie przegrała z liderem z Lubli 1-2 , natomiast nasza drużyna wróciła na traczy z Debowca ,przegrywając na stadionie Dębowczanki z Huraganem Zarzecze 1-3. Patrząc na ubiegły sezon na spotkania obydwu drużyn to na własnym stadionie przegraliśmy z Katolickim Klubem Sportowym 0-2, natomiast w Łężynach padł remis 1-1. Gaudium jeśli nadal chce się liczyć w walce o awans do klasy okręgowej musi to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyć, natomiast Tęcza musi zainkasować 3 punkty by mieć lepszą pozycję startową do rundy wiosennej. Jeśli chodzi o braki kadrowe to na pewno nie zobaczymy kontuzjowanych Longawy i Moustafy, natomiast reszta zawodników będzie dostępny na niedzielny pojedynek. Gaudium na pewno jest zdecydowanym faworytem niedzielnego spotkania ale mamy nadzieję, że nasza drużyna zagra z ambicją i powalczy z wyżej notowanym rywalem choćby o jeden punkt. Początek spotkania o godzinie 12.00 . Zapraszam wszystkich kibiców na ostatnie spotkanie przed długą , zimową przerwą !