Co słychać w Tęczy ?

• autor: Ziko1991, 2012-12-14 15:09

Jak wiemy po katastrofalnej rundzie jesiennej Tęcza będzie musiała wspiąć się na wyżyny swoich możliwości na wiosnę, Aktualnie nasi zawodnicy w każdy czwartek trenują na Orliku w Krośnie przy ul.Legionów. Wczoraj w gierce wzięli udział : Daniel Bałuka, Sebastian Gruszka, Damian Wąchała, Maciek Prętnik, Kamil Prętnik, Krystian Słota, Damian Bracławicz, Dawid Socha, Paweł Jachym, Przemek Szymbara, Jarek Pełdiak, dwóch nowych zawodników oraz gościnnie zawodnik Wisłoka Wiśniowa - Patryk Sajdak. Jeżeli chodzi o transfery to aktualnie Tęcza prowadzi rozmowy z kilkoma zawodnikami , którzy być może wzmocnią naszą drużynę jednak jak na razie nic nie jest przesądzone. Możemy jedynie zdradzić , że chodzi o zawodników którzy w rundzie jesiennej występowali w takich klubach jak : KS Szczepańcowa, Maraton Tarnowiec, LKS Głowienka oraz  Błękitni Żeglce. Jeżeli jakikolwiek gracz wzmocni naszą drużynę to o tym poinformujemy. Jeżeli chodzi o sparingi to na razie wiemy tylko tyle, że 13 stycznia na stadionie w Zręcinie odbędzie się turniej z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w którym wezmą udział drużyny : Tęczy Zręcin, Jasiołki Świerzowej i Błękitnych Żeglce.