Pierwszy sparing na plus

• autor: Ziko1991, 2013-02-04 19:46

W niedzielę odbył się pierwszy sparing naszej drużyny. Tęcza zagrała na wyjeździe z dobrymi znajomymi z za miedzy - Jasiołką Świerzową . Wynik hokejowy , 8-5 dla Tęczy. Obydwie drużyny zagrałby w okrojonych składach na bardzo grząskim stadionie . Zarówno w Tęczy jak i w Jasiołce zabrakło bramkarzy i bronili zawodnicy z pola.

Jasiołka Świerzowa 5-8 Tęcza Zręcin

Bramki : Arek WIlk x3, Mirek SKiba, Konrad Pranga - Damian Wąchała x2, Radek Bracławicz x3, Maciej Prętnik x2, samobój.

Jasiołka : Sebastian Hejnar - Bartosz Madej, Mirek Skiba, Jan Gancarz, Dawid Preisner - Łukasz Laskoś, Sebastian Preisner, Kamil Zuzak - Konrad Pranga, Arek Wilk.

Tęcza : Igor Bracławicz - Michał Żołna (Daniel Bałuka), Nikodem Sikora, Sebastian Dubiel, Paweł Jachym - Maciej Prętnik, Adrian Limberger, Damian Wąchała - Radek Bracławicz, Konrad Dranka.