8-0 Konrad Dranka 48'

9-1 Damian Wąchała 65'

10-2 Radek Bracławicz 74'

Tęcza : Przemek Szymbara (Krystian Słota 46') - Bartosz Waliszko (Sebastian Gruszka 46'), Nikodem Sikora (Daniel Bałuka 46'), Tomasz Woźniak, Łukasz Longawa (Michał Żołna 75') - Adrian Limberger (Kamil Prętnik 46'), Maciej Prętnik, Tomasz Mikosz, Damian Wąchała, Jarosław Pełdiak (Sebastian Dubiel 70') - Konrad Dranka (Radek Bracławicz 70').

Tęcza w 3 swoim sparingu odniosła 3 zwycięstwo. Strzelanie już na początku spotkania rozpoczął Limberger ładnym strzałem w okienko bramki. Dwie następne bramki to mocne uderzenia Wąchały z za pola karnego najpierw lewą a później prawą nogą i w obydwu przypadkach piłka lądowała pod poprzeczką . Czwartą bramkę zdobył Dranka , kiedy to po zagraniu Wąchały pewnie wykorzystał sytuację sam na sam. Na 5-0 podwyższył Pełdiak mocnym strzałem z 5 metrów po dokładnym zagraniu Mikosza. Chwilę później swoją bramkę zdobył Łukasz Longawa, który zachował zimną krew w zamieszaniu podbramkowym i umieścił piłkę w siatce. Jeszcze przed przerwą po wrzutce Limbergera uderzeniem głową na 7-0 podwyższył Dranka. Tuż po przerwie akcja Pełdiaka z Dranką i ten drugi mocnym strzałem zdobywa swoją 3 bramkę. Chwilę po tej bramce w sytuacji sam na sam ze Słotą znalazł się napastnik Zorzy i zdobył bramkę dla swojego zespołu. W 65 minucie mocnym strzałem z rzutu wolnego z 25 metrów bramkę zdobył Wąchała i podobnie jak Dranka zdobył tym samym swoją trzecią bramkę. Później ponownie odpowiedziała Zorza kiedy to po rzucie rożnym najwyżej w polu karnym wyskoczył jeden z zawodników gości i strzałem głową pokonał Słotę. Dwucyfrową bramkę dla Tęczy zdobył Radek Bracławicz , który na raty pokonał bramkarza. W końcówce po składnej akcji gości jeden z przyjezdnych ustalił wynik spotkania. W pierwszej połowie w drużynie Zorzy wystąpił gościnniej Tomasz Ćwiąkała , który popisał się kilkoma rajdami .