3-5 Damian Wąchała 73'

3-6 Jarosław Dadej 89'

Nafciarz : Piotr Zima - Tomasz Weber, Dawid Sęp, Mateusz Zygmunt, Marcin Bodziany, Paweł Jabłecki, Marcin Wulw, Robert Wulw, Andrzej Krzywda, Szczepan Przybyła.

Tęcza: Krystian Słota - Bartosz Waliszko, Daniel Bałuka, Nikodem Sikora, Sebastian Dubiel - Tomasz Wilk, Damian Wąchała, Radek Bracławicz, Maciej Prętnik - Michał Żołna, Jarosław Dadej.

Tęcza na to spotkania pojechała tylko w 11 osobowym składzie. Brakowało między innymi : Longawy, Mikosza, Frydrycha, Gruszki, Limbergera, Ćwiąkały i Dranki. Mimo to od początku nasza drużyna przeważała i w 20 minucie Wąchała po minięciu 3 rywali płaskim strzałem z 16 metrów przy słupku pokonał Zimę. Dwie minuty później Wulw odpowiedział mocnym strzałem po ziemi i piłka odbijając się od nierówności przeleciała nad interweniującym Słotą. Na 2-1 podwyższył strzałem z 16 metrów pod poprzeczkę Przybyła. Ale tym razem to Tęcza odpowiedziała natychmiast i po akcji Wąchały z Wilkiem ten drugi pokonał bramkarza gospodarzy. W drugiej połowie po ,,bilardzie" w polu karnym piłkę przeją Wulw i strzałem obok Słoty wyprowadził Nafciarza na prowadzenie. Ale i tym razem Tęcza szybko odpowiedziała i Sikora strzałem z ponad 20 metrów umieścił piłkę w siatce. Z biegiem czasu Tęcza osiągnęła dużą przewagę i chwilę później Dadej wyprowadził nas na prowadzenie. W 73 minucie po wrzutce Sikory , Wąchała mocnym strzałem z woleja pokonał Zimę po raz piąty w tym spotkaniu. Wynik ustalił strzałem po rykoszecie Dadej i Tęcza odniosła zwycięstwo 6-3.