0-5 Damian Wąchała 69'
0-6 Damian Wąchała 78'

Tempo : Damian Łukaszewski - Daniel Sarna, Ireneusz Kiełtyka, Mateusz Kisielewicz, Łukasz Szuban - Krzysztof Kiełtyka, Ryszard Buczyński, Michał Krężel, Grzegorz Munia, Piotr Jaracz - Tomasz Książkiewicz oraz Kamil Korzeniowski, P.Kosiek.

Tęcza: Krystian Słota - Sebastian Gruszka, Daniel Bałuka, Radosław Frydrych, Tomasz Woźniak (Maciej Prętnik 46') - Tomasz Wilk (Kamil Prętnik 60'), Tomasz Mikosz (Gharib Moustafa 70'), Nikodem Sikora (Radosław Bracławicz 70'), Jarosław Pełdiak (Adrian Limberger 60'), Damian Wąchała (Michał Żołna 85') - Konrad Dranka.

Tęcza Zręcin wysoko pokonała w ostatnim sparingowym spotkaniu, ligowego rywala Tempo aż 6-0. Tęcza od początku spotkania ruszyła do ataków, czego efektem było kilka groźnych sytuacji podbramkowych. Na prowadzenie gości wyprowadził D.Wąchała strzałem z 20 metrów lewą nogą w samo okienko bramki D.Łukaszewskiego. Kilka minut później ten sam zawodnik po wrzutce Mikosza wykończył akcję strzałem głową i było już 2-0. Wynik do przerwy ustalił K.Dranka , który dobił strzał Wąchały, który wcześniej wylądował na słupku. Druga połowa to ciąg dalszy ataków przyjezdnych i w 60 minucie po zagraniu Sikory zamykający akcję Wąchała podwyższył wynik. Kilka minut później Wąchała po wrzutce Sikory z prawej strony, minął Łukaszewskiego i zdobył kolejną bramkę. Wynik ustalił strzelec wcześniejszych bramek kiedy to po wrzutce Dranki najpierw uderzył w słupek jednak przy dobitce już się nie pomylił. Zwycięstwo z rywalem z którym się spotkamy już za kilka tygodniu na pewno cieszy i mamy nadzieję, że nasza drużyna za tydzień udanie rozpocznie rundę rewanżową.