Przełamać złą passę ...

• autor: Ziko1991, 2013-04-27 09:26

Już w najbliższą niedzielę Tęczę Zręcin czeka bardzo ważne spotkanie. Do Zręcina przyjedzie drużyna Ostoi Kołaczyce , która z 18 punktami plasuje się na 11 miejscu w tabeli i nad Tęczą na 6 punktów przewagi. Nasza drużyna myśląc o utrzymaniu musi ten mecz wygrać. Ostoja obok Victorii Dobieszyn jest drużyną , która na wiosnę jeszcze nie zapunktowała. Tęcza ostatnio sprawiła niespodziankę remisując z drużyną walczącą o awans Wisłoką Nowy Żmigród 1-1. Jeśli chodzi o braki kadrowe to na pewno nie zagrają w tym spotkaniu : Tomasz Mikosz, Wojciech Żołna oraz Gharib Moustafa. Do gry po jednomeczowej przerwie wraca Damian Wąchała. W poprzedniej rundzie Tęcza pechowo przegrała w Kołaczycach 1-2, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Jak będzie tym razem ? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę o godzinie 15.00. Zapraszamy !