Mecz ostatniej szansy

• autor: admin, 2013-05-09 21:56

Nietypowo bo w sobotę a nie w niedzielę zawodnicy Tęczy Zręcin rozegrają kolejne spotaknie ligowe. Tym razem w derbach Gminy Chorkówki zagramy w Kobylanach z miejscowa Victorią. Będzie to spotkanie o tak zwane 6 punktów , gdyż obydwie drużyny nie znajdują się w najlepszej sytuacji. Tęcza aktualnie z zaledwie 12 punktami zajmuję przedostatnią 14 pozycję w tabeli a Victoria z dorobkiem 5 punktów więcej jedną pozycję wyżej. Tęcza myśląc poważnie o utrzymaniu musi to spotaknie wygrać. W poprzedniej rundzie na stadionie w Zręcinie żółto-niebiescy wygrali z Victorią 2-1. Natomiast w poprzednim sezonie w rundzie wiosennej Tęcza zdecydowanie wygrała w Kobylanach 3-1 po dwóch bramkach Dranki i jednej Mikosza. Mamy nadzieję, że nasza drużyna stanie na wysokości zadania i zagra tak dobre spotkanie jak w ubiegłym sezonie. Poczatek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17.00 ! Zapraszam serdecznie wszystkich kibiców !

Zdjęcie: chorkowa.net