Odrabiamy zaległości

• autor: adminn, 2013-05-21 09:40

W środę tj. 22.05.br. Tęcza Zręcin wyjedzie na derbowe derbowe spotkanie do Kopytowej , gdzie zmierzy się z miejscową Polonią. Jest to zaległe spotkanie XVII kolejki, które miało się obyć końcem marca, jednak zostało przełożone z powodu złych warunków atmosferycznych. Nastroje w Zręcinie po ostatniej wygranej w Kobylanach są trochę lepsze ale sytuacji Tęczy jest nadal nie za ciekawa. Środowy pojedynek będzie kolejnym o przysłowiowe 6 punktów. W niedzielę kiedy nasza drużyna pauzowała, Polonia pokonała u siebie Ostoję Kołaczyce 2-1 i to zwycięstwo pozwoliło uplasować się tej drużynie na 11 miejscu z dorobkiem 23 punktów. W poprzedniej rundzie w Zręcinie ulegliśmy drużynie z Kopytowe 1-2. Mamy nadzieję, że nasza drużyna pójdzie za ciosem i zrewanżuje się Polonistom. Początek spotkania o godzinie 17.00 . Zapraszamy !

Zdjęcie: www.chorkowka.net