Martanonu ciąg dalszy

• autor: admin, 2013-05-31 12:36

Nie maja czasu na odpoczynek zawodnicy A klasy. Zaledwie dwa dni wolnego będą mieli zawodnicy wszystkich drużyn , gdyż w niedzielę czeka przed nimi kolejna seria spotkań. Tęcza Zręcin uda się na wyjazd do Lubli gdzie zmierzy się z miejscowym Orłem walczącym o awans do klasy okręgowej. Na pewno naszą drużynę czeka bardzo ciężkie spotkanie , gdyż Orzeł na własnym stadionie bardzo rzadko przegrywa. Ale jak na razie Tęcza Zręcin z niedzielnym rywalem jeszcze nie przegrała . Na 3 dotychczasowe pojedynki dwa kończyły się remisem (2-2 oraz 3-3) a jeden wygraną Tęczy 6-1. Jak widzimy w spotkaniach między tymi dwoma drużynami pada dużo bramek i spotkania są bardzo zacięte. W rundzie wiosennej w Zręcinie Tęcza po 3 bramkach Damiana Wąchały prowadziła już 3-0 ale goście z Lubli walcząc do samego końca odrobili straty i mecz zakończył się remisem. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w niedzielę. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 11.00. Zapraszamy !