Tęcza Zręcin - Orzeł Bieździedza

• autor: Ziko1991, 2008-10-10 19:15
Zapowiedź niedzielnego meczu .
W najbliższą niedzielę, 12 października 2008 roku, o godzinie 11.45, Tęczy Zręcin przyjdzie się zmierzyć na własnym boisku z liderem, Orłem Bieździedzą. Nasz rywal zajmuje aktualnie 1 miejsce w tabeli, wraz z Tempem Nienaszów, gromadząc 22 punkty w dotychczasowych spotkaniach. Po porażce w Osobnicy ze Spartą 4-1, w ostatnich dwóch spotkaniach Orzeł wygrywał. Przed dwoma tygodniami w Warzycach 3-1 i przed tygodniem u siebie z Polonią Kopytowa aż 5-1. Tęcza natomiast po dwóch zwycięstwach z rzędu, podskoczyła w tabelii na 7 miejsce z 16 punktami. Przed tygodniem ,, Tęczówka " wygrała w Osobnicy ze Spartą 5-1, grając najlepszy mecz w rundzie, natomiast dwa tygodnie temu pokonała na własnym boisku Dragon Nowy Glinik 3-0. W niedzielnym spotkaniu z różnych powodów nie zagrają : Bartosz Jasłowski, Martcin Wilk oraz Wojciech Żołna. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie, wszystkich zainteresowanych zapraszamy na mecz.