Porażka trampkarzy 7-0, a juniorów 5-3 w Nowym Żmigrodzie ...
TRAMPKARZE

Wisłoka Nowy Żmigród 7-0 Tęcza Zręcin
Skład: Sajdak - Waliszko, Kustra, Bienia, Socha - Bracławicz, Pełdiak, Zuzak ( 60' - Paluch), Prętnik - Szmyd, Trybus.

Od początku meczu zdecydowaną przewagę miała Wisłoka, która kontrolowała  przebieg gry. Wynik mógł być wyższy lecz Sajdak obronił rzut karny.

Wisłoka Nowy Żmigród 5-3 Tęcza Zręcin

Bramki :
Lichoń 35 i 90  min., Kut 57 min.
Skład: Sajdak - Frączek, Kudroń, Widziszewski, Wilk - Widziszewski, Lichoń, Kut, Krawczyk - Socha.

Bardzo ambitna postawa junioró Tęczy w pojedynku z liderem i to w 10. Od samego początku do ataku ruszyli gospodarze, i zdobyli bramkę po błędzie Sajdaka. Póżniej Tęcza miała swoje okazje, Najpierw Kut próbował lecz bramkarz obronił, następnie Lichoń trafił w słupek, a przy drugiej okazji ponownie bramkarz był górą. Bramka na 2-0 padła po wrzutce z rzutu rożnego i strzałem z głowy. Na 2-1 bramkę kontaktową strzelił Lichoń w sytuacji sam na sam. Na 3-1 gol padł tuż przed przerwą po błędzie obrony i bramkarza. Tuż po zmianie stron, Wisłoka zdobyła bramkę na 4-1. Kilka minut później Kut z rzutu wolnego zdobył kuriozalną bramkę, strzelając bez gwizdka do pustej bramki. Na 5-2 gospodarze strzelili bramkę w sytuacji sam na sam. Sytuacje później mieli jeszce Socha, Widziszewski i Lichoń, jednak górą był świetnie dysponowany bramkarz Wisłoki. Jeszcze w ostatniej minucie był faulowany Lichoń, który sam wykorzystał karnego bardzo pewnie.