Zwycięstwo !

• autor: teczazrecin, 2009-03-08 21:06
Kolejny sparing na "+" Nafciarz Bóbrka 2-3 Tęcza Zręcin (1:2)
Dziś "Tęczowcy" zmierzyli się w Bóbrce z tamtejszym Nafciarzem. Mecz rozpoczął się od szybkiego prowadzenia gospodarzy. Już w 2min w olbrzymim zamieszaniu pod bramką Maciejewskiego, obroncy Tęczy nie potrafili wybić piłki na bezpieczną odległość co wykorzystał zawodnik Nafciarza, w wielkim haosie oddał strzał z 10m na bramkę gości nie dając szans bramkarzowi. Strata gola to tylko zasługa przyjezdnych, którzy zupełnie zaskoczeni, nie ustawili się taktycznie. Jednak po kilku wskazówkach trenera szybko stratę bramki odrobili. Kilka min wystarczyło,aby wyrównać na 1:1 po składnej akcji Dranki, W. Żołny i Limbergera, ten ostatni ominął jeszcze obrońcę i wyszedł na czystą pozycję i pokonał bramkarza z Bóbrki. Bramkę na 2:1 zdobył Dranka po strzale W. Zołny piłka ugrzęzła w błocie dopadł ją właśnie Dranka ominął bramkarza i strzałem z 5m zdobył gola . Gospodarze mieli 2 stuprocentowe okazję, których nie wykorzystali. Zlekceważenie obrońców Tęczy doprowadziło do tego że najpierw napastnik Nafciarza za lekko strzelił i Maciejewski obronił, a nastepnie 2 zawodników gospodarzy biło się kto ma wturlać piłkę z linii bramkowej do bramki w efekcie w ostatniej chwili wybił ją Wilk. Również Tęcza miała kilka dogodnych sytuacji między innymi Dranka wychodzący na czystą pozycję ośmieszył bramkarza kładąc go ponownie na murawę, ten z kolei bardzo brzydko faulował naszego napastnika. Na szczęście obeszło się bez kontuzji lecz faul był bardzo groźny i gdyby nie fakt, że był to mecz towarzyski bramkarz gości zostałby ukarany czerwoną kartką. Wynik do przerwy nie uległ zmianie. Spotkanie rozrywane było w trudnych warunkach ponieważ topniejący śnieg i grząska murawa sprawiały, że ciężko było wystartować do piłki. Po przerwie trener Gerula dokonał kilku zmian co zmieniło obraz gry. Optyczną przewagę mieli gospodarze Tęcza cofnęła się nieco, atakujac z kontraataków. Lewą stroną atak rozpoczął Limberger podał do Wąchały a ten technicznym strzałem zza 16m tuż przy słupku pokonał bramkarza Bóbrki podwyższając wynik na 2:3. Od tej pory ciągle wymieniająca zawodników Tęcza nie potrafiła złapać rytmu gry ,ataki haotyczne, bez pomysłu doprowadziły do tego,że Nafciarze coraz śmielej atakowali. Na 2:3 bramka wpadła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową obronił Wąchała lecz prz dobitce z 2m nie miał szans On jak i Maciejewski. Warto dodać, że Wąchałą obronił kilka strzałów zawodników Nafciarza wyręczając tym samym naszego bramkarza.
Następnym sparing-partnerem Tęczowców już w sobotę będzie A-klasowa LKS Głowienka.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

autor: drankak 2009-03-08 22:37:51