Pora wybiec na boiska...

• autor: teczazrecin, 2009-03-26 22:10

Sielanka i błogie lenistwo powoli się kończy. Czas w końcu ruszyć z ligą i walczyć o najwyższe cele. Będzie trudno jak nigdy dotąd, ponieważ tabela jest ciasna, a wygrywać chce każdy. Tęcza po przepracowanej przerwie zimowej, również będzie walczyć o wytyczone cele.
           W niedziele 29.03.2009r. krośnieńska klasa B zaczyna inaugurację rundy wiosennej. Tęczowcy  zmierzą się,z jak dotąd najsłabszą drużyna zajmującą ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym,                 Wisłoką Niegłowice.
          10 sierpnia 2008r. Tęcza podejmowała Wisłokę na własnym obiekcie. Wynik zakończył się wysoką wygraną gospodarzy 8:1, jednak bramkę jako pierwsi zdobyli przyjezdni. Tym razem tak łatwo może nie być. Niegłowice w tej rundzie będą chciały walczyć o utrzymanie oraz zamazanie plamy z poprzedniej rundy. Jak będzie to pokażą ligowe boiska w najbliższej przyszłości.
              My miejmy nadzieję, że Tęczy uda wywieźć się komplet punktów z bardzo trudnego terenu w Niegłowicach i walce o awans do klasy A.
Do Niegłowic ruszamy już o 11:30

Sędziować to spotkanie będą Panowie:
                                                                      Koszelnik, Kołeczek, Węgrzyn

autor: masiu8 2009-03-28 21:06:07

autor: figo10 2009-03-28 21:16:20

Profil figo10 w Futbolowo proponuje zainwestować w słownik języka polskiego a pozniej dopiero pisać na tym forum :)