Tęcza Zręcin - Sparta Draganowa

• autor: Ziko1991, 2009-04-04 21:09
Zapowiedź niedzielnego spotkania ....
W najbliższej kolejce, naszą drużynę czeka bardzo ważny  mecz ze Spartą Draganową. Z drużyną tą bowiem walczymy o awans do A-klasy i Tęczowcy na porażkę nie mogą sobie pozwolić.
Sparta Draganowa w poprzedniej kolejce uległa na własnym boisku Polonii Kopytowa 0-1 , tracąc w ten sposób pozycję lidera. Tęcza zaś bardzo udanie rozpoczęła sezon od zwycięstwa w Niegłowicach z Wisłoką 6-1. Warto przypomnieć, że to było 6 zwycięstwo z rzędu . Miejmy nadzieję, że passa ta będzie kontynuowana .
W poprzedniej rundzie, w Draganowej przegraliśmy 3-2. Bramki w tamtym spotkaniu strzelili : Michał Ciupka i Damian Wąchała. Sparta strzeliła zwycięską bramkę w ostatnich minutach meczu.
W jutrzejszym spotkaniu nie zagra stoper Tęczy - Piotr KIełtyka.
Mecz rozpocznie się o godzinie 12.45 . Zapraszamy.

W inych spotkaniach 15 kolejki :

Polonia Kopytowa - Orzeł Faliszówka
Orzeł BIeździedza - Zorza Łeki Dukielskie
Sparta Osobnica - Tempo Nienaszów
Dragon Nowy Glinik - Liwocz Brzyska
LKS Warzyce - Wisłoka Niegłowice
Jasiołka Hankówka - Dębowiczanka Dębowiec

Oprócz spotkania Tęcza - Sparta, ciekawie zapowiadają się mecze : Polonia Kopytowa - Orzeł Faliszówka oraz Orzeł Bieździedza - ZOrza Łęki Dukielskie.