Orzeł Faliszówka - Tecza Zręcin 12.45

• autor: Ziko1991, 2009-04-17 23:32
Zapowiedź spotkania ....
Już w najbliższą niedzielę , drużynę Tęczy Zręcin, w ramach 3 kolejki B klasy, czeka ciężki wyjazd do Faliszówki na mecz z Orłem. Nasi niedzielni rywale zajmują aktualnie 4 miejsce z 29 punktami na swoim koncie.  Tęcza zaś, plasuje się pozycję niżej, na 5 miejscu z 28 punktami. Orzeł w tej rundzie w pierwszym meczu zremisował u siebie w Orłem Bieździedzą 0-0, natomiast w 2 kolejce pokonał na wyjeździe Polonię Kopytową 2-0. Natomiast Tęczówka po świetnym pierwszym meczu ( wygrana w Niegłowicach z Wisłoką 6-1) w drugim spotkaniu, przed własną publicznością uległa Sparcie Draganowa 1-3. Więc zawodnicy Tęczy będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, a przede wszystkim wygrać i pozostać w walce o awans. W Faliszówce zabraknie Adriana Limbergera, który z powodów osobistych, nie będzie mógł zagrać w tym meczu.
W poprzedniej rundzie w Zręcinie padł remis 1-1 , po bramce Damian Wąchały .
Mecz ten zostanie rozegramy w niedzielę ( tj. 19.04.09 ) w Leśniówce, gdyż tam Orzeł rozgrywa swoje mecze w roli gospodarza. Początek spotkania o 12.45, wszystkich serdecznie zapraszamy .

autor: Limbo_07 2009-04-18 06:05:50

Profil Limbo_07 w Futbolowo Powodzenia Panowie ! ! !