LKS Tęcza Zręcin - strona nieoficjalna

Aktualności

Pierwsza wygrana juniorów !!!

• autor: Ziko1991, 2009-05-02 20:26
Juniorzy Tęczy Zręcin  odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie , pokonując na wyjeździe Victorię Kobylany 5-4. Trampkarze niestety przegrali 4-1.

TRAMPKARZE

Victoria Kobylany 4-1 Tęcza Zręcin

Bramka: D.Bracławicz

Tęcza : D.Sajdak - Prętnik, Bienia, D.Socha, Widziszewski - Szmyd, D.Bracławicz, I.Bracławicz, Pełdiak - R.Bracławicz, Trybus.

Osłabieni trampkarze Tęczy Zręcin, nie podjęli walki z wyżej notowaną Victorią Kobylany, ulegając jej 4-1. Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0. Bramkę dla naszej drużyny uzyskał Damian Bracławicz lobując bramkarza z 30 metrów.

JUNIORZY

Victoria Kobylany 4-5 Tęcza Zręcin

Bramki : samobój, Ciupka, Słowik - karny, Socha, P.Sajdak.

Żółta kartka : Kut.

Tęcza : D.Sajdak - Kubal, Frączek, Wilk, Stokłosa - P.Sajdak, Ciupka, Kut, Słowik - Socha.

Kapitalny mecz rozegrali juniorzy Tęczy Zręcin . Grając w 10 zdołali pokonać  Victorię Kobylany 5-4.
Tęcza wyszła na prowadzenie po zamieszaniu w polu karnym i bramce samobójczej. Kilka minut później po błędzie Frączka Victoria doprowadziła do remisu. Mimo to, Tęcza nie zamierzała się bronić. Sajdak wyprowadził kontrę , zagrał do Ciupki i ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pomylił się, wyprowadzając Tęczówkę na prowadzenie. Od tego momentu przeważali gospodarze , a Tęcza umiejętnie się broniła wyprowadzając groźne kontrataki . Jeden z nich skończył się rzutem karnym. Faulowany był Kamil Socha, a rzut karny pewnie wykonał Słowik. Po przerwie Kamil Socha po pięknej akcji strzelił bramklę na 4-1 . Jednak gospodarze w ciągu 20 minut strzelili 2 bramki i było już tylko 4-3. 10 minut przed końcem Sajdak przelobował bramkarza z ponad 30 metrów i podwyższył wynik na 5-3. Victoria w prawdzie zdobyła bramkę na 5-4, lecz  na wyrównanie zabrakło czasu. Juniorzy Tęczy , w dzisiejszy mecz włożyli mnóstwo zaangażowania i walki, za co im się należą słowa uznania.