Juniorzy Tęczy Zręcin pokonali Tempo Nienaszów 6-1.
Trampkarze ponieśli kolejną porażkę, tym razem 1-5.

TĘCZA ZRĘCIN 6-1 TEMPO NIENASZÓW

Bramki : Sajdak 9, 20, Lichoń 16, Kut 53, 66, 80.

Żółte kartki : Stokłosa, Krawczyk .

Tęcza : D. Sajdak - Krawczyk, Kudroń, Stokłosa, Flaga - Słowik, Frączek, Kut, P. Sajdak - Socha, Lichoń ( 45 - zszedł ) .

Spotkały się dwa ostatnie zespoły w tabeli, ale to Tęcza która zajmuje ostatnie miejsce zaczęła od mocniejszego uderzenia. Już w 9 minucie Sajdak mocnym strzałem  z 16 metrów pokonał K.Gierlasińskiego. Jednak tylko 2 minuty Tęcza cieszyła się prowadzeniem, gdyż Tempo doprowadziło do remisu strzałem głową z 3 metrów.
Nie minęło 5 minut i Tęcza ponownie prowadziła. Lichoń pięknym strzałem z 16 metrów nie dał szans bramkarzowi gości. Od tego momentu na bosku rządzili tylko gospodarze. W 16 minucie bramkę na 3-1 zdobył Sajdak z rzutu wolnego. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, chociaż Tęcza miała wiele okazji aby go podwyższyć .
W przerwie Lichoń zszedł z powodu kontuzji i nasi juniorzy musieli grać w 10. Jednak różnicy wcale nie było widać, ponieważ do Tęcza dalej atakowała i stwarzała sobie dogodne sytuacje. W 53 minucie Kut strzałem  po ziemi, koło słupka zaskoczył słabo dysponowanego bramkarza i było już 4-1. Tęczowcy nadal atakowali.
W 66 minucie po wrzutce z prawej strony , akcję wykończył Kut strzałem z lewej nogi pod poprzeczkę i prowadziliśmy 5-1. W 80 minucie Kut skompletował hat-ricka strzałem głową i tym samym ustalając wynik spotkania na 6-1. Tempo w 2 połowie zagroził tylko 2 razy  bramce strzeżonej przez Sajdaka.
Zarówno wynik jak i gra cieszą i miejmy nadzieję , że juniorzy Tęczy Zręcin będą odnosić kolejne zwycięstwa.

TRAMPKARZE

TĘCZA ZRĘCIN 1-5 TEMPO NIENASZÓW

Bramka : Igor Bracławicz 2 min.

Tęcza : Sajdak - Socha, Stojak, Waliszko, Bienia - Szmyd, D.Bracławicz, I.Bracławicz, Pełdiak - Trybus.

Trampkarze Tęczy musieli mecz z liderem rozgrywać w 10 . Tempo zlekceważyło nasza drużynę , efektem czego była strzelona już w 2 minucie bramka przez Igora Bracławicza. Wyrównanie padło w 8 minucie po błędzie Stojaka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1. W 2 połowie Tempo osiągnęło zdecydowaną przewagę, czego efektem były bramki w 47, 60, 66 i 80 minucie.