LKS Tęcza Zręcin - strona nieoficjalna

Aktualności

Tęcza Zręcin 1-3 Partyzant Targowiska

• autor: Ziko1991, 2009-07-27 09:37
Z okazji poświecenia szatni, Tęcza uległa w rozegranym meczu z IV ligowym Partyzantem 1-3 ...

Bramka : D.Żołna.

Tęcza : Smolik ( Mędrek ) - Jachym, Limberger, Bałuka, Jasłowski ( Kiełtyka) - Wąchała, Ł.Wilk, D.Żołna, Sajdak ( Rodzinka) - W.Żołna ( Mastalerz ), Dranka.

Licznie zgromadzona publiczność na zręcińskim stadionie, obejrzała ciekawe spotkanie . Partyzant od początku meczu rzucił się do ataku, jednak w bramce Tęczy znakomicie spisywał się Smolik. W 20 minucie Partyzant uzyskał prowadzenie, po strzale głową Zarzyki. Po stracie bramki Tęcza zaczęła coraz śmielej atakować. Dobrych okazji nie wykorzystali Wojtek Żołna oraz Konrad Dranka. Groźne strzelali Wąchała i Wilk, jednak Michalak nie dał się zaskoczyć . Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Partyzanta 0-1.
Druga połowa zaczęła się od ataków gospodarzy. Po ładnej akcji Sajdaka, dobrą okazję miał Wąchała, jednak jego mocny strzał w pięknym stylu obronił bramkarz gości. W 50 minucie po rzucie rożnym , wyrównanie Tęczy dał Damian Żołna strzałem głową. Tęcza nadal atakowała. Prawą stroną przedarł się Wąchała , następnie dograł piłkę do Łukasza Wilka, jednak jego strzał zablokował obrońca i po rykoszecie piłka o centymetry minęła cel. Dobrą okazję do zdobycia bramki miał Rodzinka , jednak zabrakło szczęścia. W doliczonym czasie gry wyżej notowana drużyna Partyzanta zdobyła 2 bramki i Tęcza uległa 1-3.
Mecz rozgrywany był 2x35 min.